Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ya adamın videolarını izleseniz,o kelime çok hafif kalır ama ben onunla hiç muhatap olmadım ki.Beni neden dava etti onu da bilmiyorum.Azili bir trole o lafi söyleyecek kadar aptal bir insan da değilim yani
Benim arkadaşı da ne yurt dışından bağırıyorsun d*lyar*k herif dedi diye dava etmiş Tuğrul, sen Almancı biri derken öylesine bir manyak taktı sandım; bana kağıdı attığında aydınlandım.

Bunlar sosyal medyada profesyonel bir ekipler, özellikle aratıyorlar; dava edebilecek doneler arıyorlar.

Bence çok yorgun ve hasta
O vakit

Erdoğan, şöyle konuştu:

''Artık bir kişi değil, hep beraber, bütün yetkili organlar ve kurumlar olarak, gerçeği kabul etmeli ve söylemeliyiz. Şunu açık ve net olarak söylemeliyim. Ecevit, Türk siyasi hayatının kilometre taşlarından bir tanesidir. Bizim katılmadığımız çoğu tezlerine, eleştirdiğimiz eksikliklerine rağmen, ülke siyaseti için önemli bir devlet adamı olduğunu kabul etmeliyiz.

Lakin, Ecevit'e yönelik takdir duygularımız, bugün Türk siyaseti için ortaya koyduğu son derece zararlı uygulamaları eleştirmekten bizleri alıkoymaz. İnsani takdirlerimiz, siyasi tenkitlerimizin önünü kapatmamalıdır.

Şu anda ise çok vahim bir durum var ortada... Artık açıkça anlaşılmıştır ki, Ecevit, ciddi bir şekilde rahatsızdır ve başbakanlık görevini yapamayacak durumdadır. Ecevit, siyasi teamülleri, yasaları, Başbakan da olsa bireylerin millete ve devlete karşı görev, sorumluluk ve saygı gereğini göz önüne alarak derhal istifa etmelidir. İstifa ederek, ülkenin önünü açmak, tıkanan siyasetin ve devlet organlarının yeniden normal hale dönmesine fırsat vermelidir.''

Ecevitten çok daha kötü durumda, ayakta zor duruyor. Sürekli yalan söylüyor. Durumu hiç iyi değil. Kılıçdaroğlu ondan daha yaşlı olmasına rağmen gayet dinç. Bahçeli desen ne zaman görsem ruhumu emiyor sanki. Canlı cenaze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…