Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ayyy bu dedigini bizim çocuğun sınıf öğretmeni yapıyor ona ne dicez!!
2 Iraklı göçmen var sınıfta, hoca onlarla oynamayın diyor cocuklara, ne kadar birleştirici bi öğretmen...!
Hayır kızım, tabii ki onlarla oyna, konuş, bilmediklerini öğret, yardımcı ol dedim.
Beraber resim çiziyorlar. Benim kızım o kıza Türkçe okuma öğretiyor kitaptan ve onları gören öğretmen kızıma aferin diyor, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu durumu.

O kiz cocuguyla, annesiyle konustum tanıştım, amacım en azından burda yasayacaklarsa adapte olarak, bizdeki dogrulari, kuralları öğrenerek yaşamalarını, topluma uymalarını sağlamak. Bu da ötekileştirmemekten geçiyor.

“Şaşarım o efendilerin perişan akıllarına! Hep biliyoruz ki memleketimizin başına gelen felaketlerin çoğu şahsi idareden gelmiştir. Bu kadar geri kalmamızın başlıca nedenlerinden biri de odur. Biz öteden beri böyle bir idareyi bertaraf etmek için mücadele ettik. Şimdi nasıl olur da benim ayrı yoldan gitmekliğim, yeniden devlet hayatında, tarafımdan böyle bir çığır açılması istenebilir.”

Kaydederim ben bunu.
Çok güzel şarkı.
Ezberleyip söyler dinlerim. Sag ol
Rica ederim :) Bende çok severek dinliyorum, sanatçının diğer parçaları hep Arapça ve pek sevemedim ama bu çok keyifli olmuş. İrlanda ezgileriyle birleşince değişik hoş bir şey çıkmış ortaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…