Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Seçime kadar izinliyim, boşluktan sosyal medyaya baktıkça sinirlerim bozuluyor. Şu zihniyete bakar mısınız? Akılları neden hep farklı çalışıyor, el kadar ilkokul çocukları hâlbuki; karşı cinsten soyutlanarak büyüyen çocuklar ileride sağlıklı bir ilişki nasıl kuracaklar?

Hanımlar biliyorum ki seçim yaklaştıkça bu topikteki yazışmalarda değişecek, çatla da patla seviyesine kadar ineceğini daha önce tecrübe ettiğimizden biliyorum.

Birbirinizi kışkırtmak için ince görünüşlerin, anlamıyormuş gibi tavırların altındakilerini göremeyecek kadar salak biri değilimdir, sizleri uyarırken üslubum genelde kırıcı değildir, sözcükleri özenle seçmeye dikkat ederim ammaaaaa burada birbirinizi kaşıyıp kaşıyıp kışkırtırsanız, tatlı tatlı uyarmaların yerini daha sert bir dil alır haberiniz olsun.

Mesajımın hem iktidar hem muhalif seçmenlere olduğunu belirtmem gerekiyor mu? Bence gerekmiyordur ama ben altını çizmiş olayım.

Dyson hakkında seninle ve Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne ile konuşmuştuk. Sen benim ordaki niyetimi çok iyi bildiğin halde ya da ben mi yanıldım bilmiyorum, çıkıp neden haksızlık yapıldığından bahsetmiyorsun ?
Bir mesajımda bütün kadınlar ve çocuklar istediği herşeyi alabilsin isterim ki demiştim. Neden Fransa'da yaşıyor olmam ve euronun 21 TL olması yüzünden dalga konusu yapmaya çalışıyorsunuz ?
Birisi çıkıp diyor ki helvası tatlı gelir depremde şehit olanların. Günahtır...
Buraya daha da yazacak bişeyim kalmadı.
Ülkemiz için hayırlısı olsun..
Hepinize iyi forumlar.

Dyson hakkında seninle ve Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne ile konuşmuştuk. Sen benim ordaki niyetimi çok iyi bildiğin halde ya da ben mi yanıldım bilmiyorum, çıkıp neden haksızlık yapıldığından bahsetmiyorsun ?
Bir mesajımda bütün kadınlar ve çocuklar istediği herşeyi alabilsin isterim ki demiştim. Neden Fransa'da yaşıyor olmam ve euronun 21 TL olması yüzünden dalga konusu yapmaya çalışıyorsunuz ?
Birisi çıkıp diyor ki helvası tatlı gelir depremde şehit olanların. Günahtır...
Buraya daha da yazacak bişeyim kalmadı.
Ülkemiz için hayırlısı olsun..
Hepinize iyi forumlar.
Konuştuğumuz konuyu hatırlıyorum. Herkesin zengin olması sunumlar yapılıp, evlerini sosyal medyada dyson ile süpürmelerini konuşmuştuk.
Ben de sosyal medyada herkes kullanıyor gibi görünüyor ama herkesin evinde olan birşey değil demiştim malum fiyatlar tuzlu. Bu demek değilki benim gelirim üst düzey olsa almam, tabiki alırım 2 çocukla elimin altında yükümü hafifletir.
Sonra konu ikinizin arasında farklı bir diyaloğa büründü, haklı haksız ikiniz için de yazmadım. Senin de önceki yorumlarında yanlışların vardı, yada soda göndermen vs.
Karşılıklı anlaşmazlığınıza cevap vermem doğru olmazdı.

Senin yurt dışında olman yada gelirinin Euro olması hakkında hiç yorum yapmadım, asla dalga konusu da etmedim. Kendi adıma vicdanım rahat, kimsenin hakkına girmedim.

Vatanım milletim için hepimiz için hayırlısı olsun 🙏

Niye savunuyosun aylık yardım mi aliyosun
Niye savunmak için yardım mı almam gerekiyor keza durumum iyi olmayabilir alabilirimde bu tamamen devlet sevgisi sen bunu anlamazsın anlatmakla da ugasmayacagim sizin gibiler insanları ancak yardım alabilen insanları küçümseyerek birşeyler yaptığını sanıyor

Niye savunmak için yardım mı almam gerekiyor keza durumum iyi olmayabilir alabilirimde bu tamamen devlet sevgisi sen bunu anlamazsın anlatmakla da ugasmayacagim sizin gibiler insanları ancak yardım alabilen insanları küçümseyerek birşeyler yaptığını sanıyor
Bayılıyorum şu sizin gibiler lafına,siz kimsinizde bu lafı söyleme hakkını kendinizde buluyorsunuz.

Devlet sevgisi sadece size mi has bir şey? Nasıl bir şeymiş anlatın da anlayalım. Devlet ile hükümet ayrımını yapamıyorsunuz. AKP, devlet değildir. Halkı fakirleştiren ve yardıma muhtaç edenler, kafalarına erzak atanlar esas halkı küçümseyenlerdir. Yoksulluğu ortadan kaldırmak istemiyorlar; çünkü yardıma muhtaç fakir halka ihtiyaçları var. Onların üremeleri ve daha çok yoksullaşmaları bir politika.

Devlet sevgisi sadece size mi has bir şey? Nasıl bir şeymiş anlatın da anlayalım. Devlet ile hükümet ayrımını yapamıyorsunuz. AKP, devlet değildir. Halkı fakirleştiren ve yardıma muhtaç edenler, kafalarına erzak atanlar esas halkı küçümseyenlerdir. Yoksulluğu ortadan kaldırmak istemiyorlar; çünkü yardıma muhtaç fakir halka ihtiyaçları var. Onların üremeleri ve daha çok yoksullaşmaları bir politika.
Ne kadar fakir o kadar oy demek.
Devlet ile hükümet kvramının ne olduğunu çözemediler hala

X