Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ben sizde şunu anlayamadım sadece kılıçdaroğlunu, erdoğanı geçin mesela sinan oğan ı neden hc değerlendirmiyorsunuz?
Evet o adamın konuşmaları çok hoşuma gidiyor buradan fırsat kalırsa onun videolarını izleyeceğim detaylı bu ara adamoxinin deprem bölgesi videoalarına bakıyorum

Muharrem İnce Nisan 10 unu bekleyin dedi bir şey oldu mu daha haberleri okumaya fırsatım olmadı arabada gelirken biraz baktım ama

Evet o adamın konuşmaları çok hoşuma gidiyor buradan fırsat kalırsa onun videolarını izleyeceğim detaylı bu ara adamoxinin deprem bölgesi videoalarına bakıyorum
Ben uzun zamandr takip ediyorum onu dpremden once ablasının düğününü falan yayınlarken keyf almıstım izlerken.ama cok içim acıyo smdi izlerken cogu zaman bırakmak zorunda kalıyorum😓 enkazlarda anılar… snra görüp o foto benim, o oyuncak cocugumun yazıp ulasanlar ..offf

Ben uzun zamandr takip ediyorum onu dpremden once ablasının düğününü falan yayınlarken keyf almıstım izlerken.ama cok içim acıyo smdi izlerken cogu zaman bırakmak zorunda kalıyorum😓 enkazlarda anılar… snra görüp o foto benim, o oyuncak cocugumun yazıp ulasanlar ..offf
Evet ben de uzun süredir takip ediyorum ama şuan özel olarak açıp bakıyorum çok üzücü ama faydalı şeyler paylaşıyor kaç tane ihtiyaç sahibi aileyi paylaştı en son Hatay'daki bayanı gördünüz mü yöresel lezzetler satıyordu onun siparişleri çoğalmış ne çok sevindim 😭

Iktidar aleyhine söylenen (maalesef onlara göre ATATÜRK de öyle) herhangi bir şey doğru olup olmadığına bakılmaksızın cezalandırılıyor da ondan. Bu soruyu sordunuz mu cidden? Farklı ülkelerde mi yaşıyoruz?
Atatürk Cumhuriyeti deyince mi ceza alıyoruz tam anlayamadım

Evet ben de uzun süredir takip ediyorum ama şuan özel olarak açıp bakıyorum çok üzücü ama faydalı şeyler paylaşıyor kaç tane ihtiyaç sahibi aileyi paylaştı en son Hatay'daki bayanı gördünüz mü yöresel lezzetler satıyordu onun siparişleri çoğalmış ne çok sevindim 😭
Yok görmedim ama sağduyusu takdir edilesi bi adam.. o gördüklerine ragmen duyarsız kalamazsn biseylere.. en azndan sinan oğanı bi arastır.. geyiğede her zmn bekleriz 😂😂

X