Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
He sonra atsınlar içeri
Kız kim bilecek senin olduğunu:) oylar gizli nasilsa.
Geçen belediye seçimlerinde sayıma falan kalmistim, çok keyifliydi. Bizimkinden çıkmamıştı ama (önceki secimlerde benim.
mahalledeki) okulda birinden duymuştum, sakal bıyık çizen olmuş doğru mu şehir efsanesi mi bilmem:)
Bu seçimde kendime yatıya kalacak arkadaş ayarladım, onun evinin yakınlarında okul falan varsa yine katılacağım sayıma. Çok keyifli oluyor, tavsiyemdit herkese

Bunu sorguladigimiz zaman da dinsiz imansız,vatan haini oluyoruz.
Bir kere de dünya bizi izlesin. Milli Mücadele ruhu saltanata karşı şahlansın! Hadi ben de büyük büyük konuşayım bu gece. Fransa devrim yaptı da biz oyun mu oynadık? Biz kolay mı kazandık elimizdeki imkanları? ARAPLARA rağmen? ŞEYHLERE rağmen? Milliyetçilikten vatanseverlikten gelmesinler bana. Ağzımı açar gözümü yumar müebbet ban yerim, giderim.

O kadar dolduk ki hepimiz.

Benim bir arkadaş var. Trabzonspor’un çalınan şampiyonluğu dolayısıyla tüm siyasilere tepkiliydi, HDP’ye de oy vermem diyordu. Oy verirken hepsinin üzerine büllük çizmiş, alın size oy yazmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…