Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Burda saygıdan bahsedip hepinizin bana saldırması da komik emin olun sizden çok saygılıyım ama anlamayana hakettiği gibi davranmak lazım hepiniz benden büyüksünüz ama cümle bile kuramıyorsunuz YAZIK
Kufur etmeden yazamayan ergencik gelmis bir de bize cumle kuramiyorsunuz diyor oyle mi hahahah
Ne iciriyorlar size ya?

Burda saygıdan bahsedip hepinizin bana saldırması da komik emin olun sizden çok saygılıyım ama anlamayana hakettiği gibi davranmak lazım hepiniz benden büyüksünüz ama cümle bile kuramıyorsunuz YAZIK
Lisede edebiyat öğretmenim mutlaka kitap yaz demişti✌️çok güzel kurarım cümle anlayana

Ettiğin küfürlerle mi saygı duyuyorsun.Burasi dingonun ahırı değil,şikayet edildin.Hadi güle güle.

Bugün paylaşılmamıştı paylaşalım.

Eklentiler

• Screenshot_20230407_040546.jpg
    Screenshot_20230407_040546.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 25
Ben sana laf sokma peşinde neden olayım ki banlanacaksın diye uyarıyorum üslubunu düzelt diye..bak işte bu dediğimi bile anlayamamışsın..biz ayrı dünyaların insanıyız
BELLİ OLMADIĞIM HER YORUMUMU OKUYUP TEPKİ VERMENDEN MADEM BEĞENMİYORSUN NE UĞRAŞIYORSUN DEFOL DİYPRUM KIT MİSİN NESİN

benim selenle bi derdim yok selen durmadan bana laf sokma peşinde hazımsız
Höst.
Orda bir dur bakalim, sen kimseye gelip o bozuk agzindan kufur saydiramazsin. Ne sandin burayi dingonun ahiri mi? Bi kendine gelsene sen.
Annen baban sana hic sevgi gostermedi mi cici kiz?
Reisini savunmak icin geldin buraya, duzgunce savun haddini asma tamam?
Sabaha banlanip gideceksin iste ne diye yirtinip ciyakliyorsun burada?

Höst.
Orda bir dur bakalim, sen kimseye gelip o bozuk agzindan kufur saydiramazsin. Ne sandin burayi dingonun ahiri mi? Bi kendine gelsene sen.
Sabaha banlanip gideceksin iste ne diye yirtinip ciyakliyorsun burada?
Yahu ben düzgünce davrandım ilk benle alay ettiniz o yüzden küfür ettim ilk yazdıklarıma bak küfür hakaret içeriyor nutopyekun saldırdınız bende insanım yakışıyor mu

Bu da yeni cikti herhalde yahu, gecenin bu vaktinde yeni uye olmus siyaset topigine yaziyor.
Adam akilli savunsa tamam hadi dicem de bu ne allah askina, taramali tufek gibi igrenc hakaretler ediyor hanimefendi bak hele.

Höst.
Sabaha banlanip gideceksin iste ne diye yirtinip ciyakliyorsun burada
Tamam hepiniz haklısınız yeter ki yazmayın

Yahu ben düzgünce davrandım ilk benle alay ettiniz o yüzden küfür ettim ilk yazdıklarıma bak küfür hakaret içeriyor nutopyekun saldırdınız bende insanım yakışıyor mu
Ben alay etmedim hep sizi susturmaya çalıştım üslubunu yanlış kullanıyorsun diyerek..ama gözünüz o kadar dönmüş ki bunu bile anlayamadınız..bir daha beni hiçbir yerde etiketlemeyin rica ediyorum..ben böyle seviyesiz konuşmalara gelemem nefret ederim

X