Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ankara'da annemlerin evinin karşısında bütün ihtişamıyla güzel duruyor saray. Ama annem içeri girip çıkıp Erdoğan a söyleniyor. Şunun sarayına bak bilmem ne diye..
Ben de tam tersi bakıp bakıp yakışır sana Reisim diyorum Abla 😂
sen anneni dinle N e v a N e v a :KK69:

bende onu dusunuyorum ne yalan soyleyeyim sandik basinda elimde muhur ic sesim degistirmezse fikrimi bende inceye verecegim ilk oyumu
Bir rüya gördüm. Oy kullanmak için bir odaya girdim. Elimde mühür.. Erdoğan'a oy verecekken şakk diye Kılıçdaroğlu'na basmayım mı..
🤣

O zaman size bir soru.. Neden İnce değil de Millet İttifakına oy verilmeli sizce ?
Şahsi görüşüm ince şuan hiç olmadığı kadar siyasi hırslarının peşine düştü. Az önce açıklamasını okudum sonra yalana düştüğü ortaya çıktı. Kılıçdaroğlu teklifle gelmedi dedi, sonra vay efendim görüşmeden önce ve sonra teklif konuşulmuş vs.
Güven vermiyor ne yalan söliyim. Zamanında Cumhurbaşkanı olmasını canı gönülden istiyordum. Sandıkların başında olacağız dedi, bıraktı gitti. Yeşeren bütün umutları söndürdü. Şimdi de millet ittifakı umut yeşertiyor ama her nedense ince yine baltalıyor.

X