Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Başka argümanları yok ki.
Sırayla.
1. Terörist
2. LgBT
O kadar saçmasapan argümanlar ki, ne alâkası var değil mi? AKP dışında herkesi ve her şeyi bir şeylerden sorumlu tutarken yüzleri biraz olsun kızarmıyor.

Çok güzel yazmışsınız seversiniz sevmezsiniz hiç önemli değil. Yaptığı hizmetler önemli, adam çalışma aşkıyla yanıp tutuşan biri onun gibisi zor bulunur.

Canım akpliler geliyor akpliyiz diyor bakıyor lar ki hepsini beziyorsunuz herkes çıkıyor siz CHP'liler burda kalın konuşun aman sizinle aynı fikirde olmayanları da canınızdan bezdirin
Bezmesinler.
Üslubunca tartışalım. Ben varım.Var mısınız?
Sıkışınca lgbt demeden ama.

Şaka mısınız siz? Fransa da ve Almanya da enflasyon oranı ne haberiniz var mı? Adamlar kendilerine göre enflasyon çok arttı diyorlar bize göre değil. Onlar da her şey %10- %15 artarken biz %300 artışları gördük. Gazeteler haber kanalları soğan yemenin faydaları diye haber içerikleri yapmaya başladı. İnsanlar kira ödemekle karınlarını doyurmak arasında ince bir çizgide yaşıyorlar. Ya aynı ülkede yaşamıyoruz ya da yaşamaya aynı gözle bakmıyoruz sizinle.

Bezmesinler.
Üslubunca tartışalım. Ben varım.Var mısınız?
Sıkışınca lgbt demeden ama.
Yapma yanarsın, 200 TL’ye ayakkabı alın, gidip marka giymeyin diyor. Henüz baba koca himayesinden çıkmamış para kazanmamış bir genç kız kendisi, lüks harcamayın altın alın, araba alın; üstüne koyup ev alın falan diye akıl veriyor. Kafayı yersin.

Atatürk'ü Koruma Kanunu.... Ben ayet beklerken Canım kanun var dedi ne demek istedi anlamış değilim açıklama bekliyorum
Atatürk'ün dinsiz olduğunu anlatacaktı muhtemelen ama bilmiyor ki dinsiz, hakaret değildir Onun sevmemesi için nedendir sadece. Asla yönetici seçmeyecekler kendilerine. İlle de halife ille de halife.

Valla bizim avrupacilarda diyorlar ki bizim paramız burda değerli orda hiç bir şey etmiyor
Ay müsaadenizle buna birkaç saat bakıp güleceğim. İsviçre’de İngiltere’de Norveç’te Yunanistan’da Almanya’da Danimarka’da hatta Finlandiya’da arkadaşlarım var gelirler çatır çatır 5 yıldızlı otelde kalır yer içer giderler ve en son gelen arkadaşım dedi ki daha maaşımın yarısı duruyor.21 gün kaldı Göcek’te. Bu benim için acıdır ama sen A haberden Avrupa bizi kıskanıyor hikayelerine devam et. Sizin Avrupalılar dediğin siz oraya gitmeyin diye reise oy veriyor. Rahatları bozulmasın diye yine de sen bilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…