Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu üyeye hiçbir şey anlatamazsınız. Parmaklarınıza yazik.

Ben kendi ailem hariç cidden artık kimseyi düşünmüyorum.
Kimseye üzülmüyorum.
Birisi aç sefalet içinde, çocuğuna kıyafet bile alamıyor ama hala akıllanmıyor mu?
Zerre umurumda değil, zerre yardım etmem.
Bu hale getirenlere 1 kuruş vermem. Dua bile etmem.
Etmiyorum.
Her halk hak ettiği gibi yönetilirmiş.

Sapığı, tecavüzcüsü, 9 10 yaşlarındaki kızları potansiyel karı olarak görenlerle çocuğunu büyütmek istiyorsa kendi bilir.
Ha Almanın İngilizin kötüsü yok mu? Evet var.
Ama bir de kör göze parmak var.

Ekonomi senin is alanin bile degil takintili birisin sen o yuzden banada takmis olabilirsin belki polemik istemiyorsan uzaktan bos yapmayacksin acikca yazacaksin ya da susacaksin ok.

Siz olsanız 2+2=4 diyen öğretmenin sınıfında mı çocuğunuzun okumasını istersiniz yoksa 2+2= 5 bence ben böyle düşünüyorum diyen öğretmenin mi
ters taraftan bakarsak olaya sen haklisin.. bu herifi getirin ben size dolari su fiyattan vereyim demisler.

Siz olsanız 2+2=4 diyen öğretmenin sınıfında mı çocuğunuzun okumasını istersiniz yoksa 2+2= 5 bence ben böyle düşünüyorum diyen öğretmenin mi

Ya canım parmaklarına yazık cidden.
Bak ben farklı konularda defalarca polemiğe girdim.
Asla kabul etmez. İçten içe belki haksız olduğunu anlar ama burada asla yazmaz.
pamuk da aynısını demiş.
Yani mesela o vakitle bir çiçeği sula, bir köpeğe yem ver, tuvaleti cifle, çöpleri dışarı çıkar, evi süpür.
Daha verimli kullanabilirsin o vaktini..
Cidden bak. Tecrübe konuşuyor.

Bu yaptığım yorumu bu konudaki hiçbir üyeye demem.
Birim ne demek bilmeyen üye için bile demem.

Kac tane alman ingiliz gordun hayatinda ajabaa

Çocuğuna kiyafet alamayan üye depremde evini de kaybetti. Bilmiyorum şu anki fikri hala aynı mıdır değil midir. Çocuklara üzülmemi durduramıyorum. Keşke duygusalligi kenara koyabilsem.

Bence o kopek diye kucumsediklerin senden ustun takintili hanim herkese bi kafayi takiyorsun bence tedavi ol sen daha iyi bir sey yapmis olursun..

Ilk yorumlarında iki ittifak da ayni demiş. Şimdi birden akpli olmuş.

Çocuğuna kiyafet alamayan üye depremde evini de kaybetti. Bilmiyorum şu anki fikri hala aynı mıdır değil midir. Çocuklara üzülmemi durduramıyorum. Keşke duygusalligi kenara koyabilsem.

Depremi ayrı tutuyorum.
Ona şu anda çok üzüldüm.
Allah yardımcısı olsun.
Bir kapı kapanmış, inşallah onlarca kapı açılır önünde.
Feraha çıkar umarım.
Ama ben fikrinin değiştiğini sanmıyorum.

Kıyafet olayını genel yazdım. Böyle ekonomi konularında aklıma hep oğluna okul kıyafeti alamadığı için intihar eden baba geliyor

Bu çocukların cemaatte ne işi var Bakan Yanık çocuklarımız emin ellerde demedi mi Menzil cemaati mi emin el, çıldırmamak elde değil
Hanbi çocuklrımız emin ellerdeydi bu ne böyle açıklama yapsınlar bir zahmet.
Tarikatlar en acilinden kapatılsın.
Yani muhalefet daha guvenilir diyorsun ok
Öyle değilmi sen kesin güvensiz görüyorsun muhalefeti,senin 50 bin dolarlık çantan varmı.

Benim bir yorumum var, onu kastediyorsun sandim. Çocuğuma kiyafet alamıyorum, ablamdan istesem olur mu diye bir konuydu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…