Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

ya kızlar benimde gitmem gerekiyor kocişimin uykusu gelmiş uyuyalım diyor...
sizz istediğiniz gibi takılabilirsiniz.. topik size emanet.. iyi geceler hepinize,
hepinizi kocaman öptm

sende gıttın sandım kızz ee anlatbakalım naparsın nerden geldın nereye gıdersın ne yersın ne içerrsin anlat

yok kız gider miyim bi iyi geceler bile demeden ben üni öğrencisiyim işte yazın tatil yapar kışın ders çalışırım ayrana bayılırım yemeklerden de adana kebap favorim ya sen

sende gıttın sandım kızz ee anlatbakalım naparsın nerden geldın nereye gıdersın ne yersın ne içerrsin anlat

yok kız gider miyim bi iyi geceler bile demeden ben üni öğrencisiyim işte yazın tatil yapar kışın ders çalışırım ayrana bayılırım yemeklerden de adana kebap favorim ya sen

ne güzlyaa öğrencı olmak hangı bölümdesın ya benım eşimde çok ayran içer her akşam bı koca sürahı içer temin kave yapayım dedım bana ayran yap dedıyaa

ne güzlyaa öğrencı olmak hangı bölümdesın ya benım eşimde çok ayran içer her akşam bı koca sürahı içer temin kave yapayım dedım bana ayran yap dedıyaa

en sağlıklısı işte selülit de yapmıyor dost ayrana bayılırım denemediyseniz deneyin derim mimarlık okuyorum tatlım öğrencilik güzel de derdi de çok yahu ev arkadaşım bu sene çok çektirdi eşek

ay boşversene en azından kaynanan yok inşallah daa iyibirini bulursun çekme kurtul ondan

ay boşversene en azından kaynanan yok inşallah daa iyibirini bulursun çekme kurtul ondan

attım gitti zaten yazın hemen buldım yenilerini.benim kaynanam da var sayılır 2.5 yıllık bi ilişkim var. en başta aramız çok iyiydi müstakbel kaynanamla çok severdik birbirimizi sonra olaylar oldu şimdi hiç konuşmuyoruz

hadıya daha evlenmedenmi bu kaynannalar nıyeböle anlamıyorum gelınlerını canavar gıbı görüyolar peki evlenınce ne olcak

hiç bilmiyorum biz de onu konuşup duruyoruz bugünlerde erkek arkadaşımla o da bizim barışmamızı istiyor.plan kuruyoruz birlikte benim nasıl davranmam gerektiği ile ilgili aslında iyi kadın da işte konu oğlu olduğunda gözü hiçbirşey görmüyor bana da el kızı olarak susmak kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…