Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

herkese iyi akşamar millet :)
esra ablacım bu arada resimleri ekliyorum ben müsait olunca yorumlarsın olur mu :KK16:
$1.jpg
$2.jpg $3.jpg $4.jpg $5.jpg $6.jpg $7.jpg $8.jpg $DSC00294.jpg $DSC00295.jpg $DSC00296.jpg $DSC00298.jpg $DSC00299.jpg $DSC00300.jpg $DSC00315.jpg $DSC00316.jpg $DSC00317.jpg

slm hazal ben geldim.. :KK3:
falına bakıyorum.. :KK34:

falına yorumum ;
falında hayırlı iş görüyorumm yakında hayırlı bi iş gerçekleşicek, Dost diye çevrende gezinen kişi yalancı, menfaatine düşkün biri , dikkatli ol..!
Seni üzen bir sorun var.. bu sorundan uzaklaşarak ancak rahatlarsın.. Her türlü negatifliği kendine huy edinmiş birisi ile tanışacaksın.. :KK50::KK50::KK50:
yakın zamanda, Değerli bir mal sahibi olacaksın.. son olarakta, uzun bir seyahate çıkacaksın.. :KK34::KK34:

falına yorumum bu şekilde canımm..
dilerim istediklerin olur.. :KK16::KK16::KK16:

slm hazal ben geldim.. :KK3:
falına bakıyorum.. :KK34:

falına yorumum ;
falında hayırlı iş görüyorumm yakında hayırlı bi iş gerçekleşicek, Dost diye çevrende gezinen kişi yalancı, menfaatine düşkün biri , dikkatli ol..!
Seni üzen bir sorun var.. bu sorundan uzaklaşarak ancak rahatlarsın.. Her türlü negatifliği kendine huy edinmiş birisi ile tanışacaksın.. :KK50::KK50::KK50:
yakın zamanda, Değerli bir mal sahibi olacaksın.. son olarakta, uzun bir seyahate çıkacaksın.. :KK34::KK34:

falına yorumum bu şekilde canımm..
dilerim istediklerin olur.. :KK16::KK16::KK16:

tatlım benım çok teşekkür ederim canım :)
artık hayırlısı yaşayıpp görcez :)
bu ardaa nasılsın günün nasıl geçti :KK16:

tabiki hayırlısı canımm.. beendimmi yorumumu, varmı böyle durumlar ??
iyim tatlım.. sen neler yapıyon:KK31:

beendım tabı canım sen yorumlarsında :)
ya canım evet canımı sıkan durumlar var tabi. bu aralar ailevi sorunlarımız flan var mesela
seyahate çıkacağım konusuda doğru sayılır 1 aya okul açılcak üniversiteye gidicem dost konunda haklı olabilirsin yeniden teşekkür ler canım :21:
nolsun canım uğaşıyorruz işte yarın stajım var benımde hafta sonunun keyfini çıkaryorum :KK16:

X