Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Biz nisanliyken hep uzataydı esim kavuşmak icin evlendik hala ben başka sehirde o başka sehirde en azından artık aynı ulkedeyiz diye avunuyoruz

Birbirimizi görsek belki bebis yapabiliriz kazara

ilahi güldürdün beni
neden ayrısınız canım ya üzülürüm ben şimdi bak

Biz nisanliyken hep uzataydı esim kavuşmak icin evlendik hala ben başka sehirde o başka sehirde en azından artık aynı ulkedeyiz diye avunuyoruz

canım siz farklı şehirlerde misiniz eşinle
Ayy zor olur öylede benımm babamda hep dışarda çalışıyodu çok az eve gelirdi :26:

yavaş yavaş yaklaşıorsunuz ama birbirinize :) yakında aynı şehirdede aynı evdede olursunuz inş. :)

ay bu arada kafayı sıyırcam şimdi ya alt komşu son ses bi müzik açmış ki sormayın ya
valla mübarak günde kalp kırmayım diyorum ama çıldırtıyorlar
kafam ütülendi rresmen

Aaaa cok sevindim Topikten 2 Ebru 2 Esra oldu

Ben İyiyim tatlim sen nasılsın

Nerdesin evlimisin neler yaparsın ?

yok ben evli değilim ama heran evlenebilirim bayramdan sonra isteme gibi bişeyler olabilir bugun 25 yaşıma girdim kocaelide oturuorum muhasebeci olarak çalışıorum aynı zmndada açıköğretimde akuyorum öle işte :)

ha ha ha
o zaman iyiki doğdun ebru
nice uzuuuuuuuuuuuuuuuunnnnn senelere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…