Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

kızlar bişey daha bana siz olsaydınız neyardınız soyleyın...erkek arkadsımı aılem kesınlıkle ıstemıyor ama ben onun doğru bı ınsan oldugunu bılıyorum tam bır sene ooldu ve bana karsı hıcbır yanlsıını yalanını gormedım ama aılem ısrarla sacmalıyor bıtakım olaylar olmustu ben ona borc verdım cok zordaydı ama aılem yok o senı yıyoor o calmıstır parayı kesın o paranı yıyo kullanıo gbı salakca dusuncelere sahıpler ne yapmalıyım hıcbır sekılde dınlemıolar benı ve bız bırbırımızı cok sevıyoruz

YARDIMMM !!

canım öncelikle ailene kızma. sonuçta sen onların evlatlarısın, sen kendinden eminsindir. ama onların gözünde kandırılıcak durumdasın..
onlara asi davranmadan erkek arkadaşını sevdirmeye çalış, anlat arkadaşına; gözlerine girsin, güvenlerini kazansın..
ne kadardır tanıyosun arkadaşını ?

canım öncelikle ailene kızma. sonuçta sen onların evlatlarısın, sen kendinden eminsindir. ama onların gözünde kandırılıcak durumdasın..
onlara asi davranmadan erkek arkadaşını sevdirmeye çalış, anlat arkadaşına; gözlerine girsin, güvenlerini kazansın..
ne kadardır tanıyosun arkadaşını ?

bır bucuk senedir falan gercekten nuh dıyolar peygamber demıyolar sırf ,inat evden cıkamıyorum bıle dısarı o derece yasakladılarr =((

Birbirine çok aşık çift görünüyor. Bir de seni uzaktan izleyen birileri var. Sana gelen bir kısmet varmış birisi engellemiş bunu. Büyükçe de bir ksmetmiş. Bir hasta var başında iki kişi bekliyor. Asım asuman gibi isimden birini tanıyor musun. Sana yardımı dokunacak böyle birinin. Bot mu alacaksın :) ayakkabı çıkmış. Çok kkısmetlisin ya her yerden kısmet bolluk bereket çıkmış maşallah :) bir adam vaar çok düşüneli her şeyi kafasına takıyor. Yakın zmanda birini kaybettiniz mi? Ziyarete gelen insanlar görünüyor.
Hayra çıkar inşallah bugün karamsar günüm galiba :KK43:

Birbirine çok aşık çift görünüyor. Bir de seni uzaktan izleyen birileri var. Sana gelen bir kısmet varmış birisi engellemiş bunu. Büyükçe de bir ksmetmiş. Bir hasta var başında iki kişi bekliyor. Asım asuman gibi isimden birini tanıyor musun. Sana yardımı dokunacak böyle birinin. Bot mu alacaksın :) ayakkabı çıkmış. Çok kkısmetlisin ya her yerden kısmet bolluk bereket çıkmış maşallah :) bir adam vaar çok düşüneli her şeyi kafasına takıyor. Yakın zmanda birini kaybettiniz mi? Ziyarete gelen insanlar görünüyor.
Hayra çıkar inşallah bugün karamsar günüm galiba :KK43:

saol canım ağzına sağlık...
kaybedilen biri var ama çok zaman oldu..

alış veriş yapmadan olur mu:KK52::KK52:

tekrar saol :KK31:

ben 22 o 24 sevgılım olgun bırı kız aılesı haklılardır kendılerınce ama ben kotu bırı deılım onlarda gorucek umarım dıyor hıc kotulemıyor aılemı

yaşlarınızda daha küçük canım 1-2 sene sevgili olarak kalın ailen sevginizi anlayınca kabul ederler bence..
ikinizde öğrencimisiniz ?

X