Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Son düzenleme:
ben bu arada kendimi tanıtmadım unutmuşum :)
gülsemin ankara sincanda yaşıyorum 22 yaşındayım
(sözlümle çooooook mutluyum:KK1:)

aaa ben doğduğumda orada oturuyormuşuz biz sincan'da hatırlamasam da öyle :KK61:
Bende yeni gelenlerle tanısmak isterimm Antalya'da yaşıyorum 19 yaşındayım hemşireyim yaklaşık 3 senelik mutlu bir birlikteliğim var :KK61:

meraba kızlar size bişey sormak istiyorum daha doğrusu fikriinizi almak istiyorum nike ın yeni topuklu ayakkabıları nasıl sizce dar kot ve gömlekle nasıl olurlar ben çok beğendim ama abes mi diye alıp almayacağıma karar veremedim :S 20 yaşındayım aslında yasımada uygun gibi
http://www.topuklu.org/wp-content/uploads/2012/07/nike-topuklu-ayakkabi.jpg için Google Görsel Sonuçları

Nike Topuklu Spor Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları 2013 Nike Topuklu Ayakkabi Modelleri

Yani renk güzel,ayak da acıtmaz gibi.Yasına uygun.Bana entresan geldi ilk goruyorum:KK70:

Olsun canım 22 yazmıtın yazını değil mi?
İyi iyi zor ama 1 sene cabuk geçer.Geç olsun güç olmasın

22 yasındym canım uzun yıllardır beraberiz birlikte büyük seneye düşünüyoruz artık evlenmeyi ama kader ne olur hiç bilemeyiz

aaa ben doğduğumda orada oturuyormuşuz biz sincan'da hatırlamasam da öyle :KK61:
Bende yeni gelenlerle tanısmak isterimm Antalya'da yaşıyorum 19 yaşındayım hemşireyim yaklaşık 3 senelik mutlu bir birlikteliğim var :KK61:

hmmm ben 17 yıldır sincandayım :) allah birbirnize bağışlasın canım memnun oldum bende 22 yaşındayım ankaradayım 7 yıllık bir ilişkim var üniversite bitti şuan iş aramaktayım

X