Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

birinci yılımız dolsun istıyoruz ondan sonra istiyoruz bir kız bebek inş :KK3: yaşlarda kemale erdi bakalım nasıp :KK1:

vayyy :KK1: var mı görümce kayınvalde falan canım :KK48: nasıl durumlar :KK1:

inş. alah nasip eder canım gönlünüzden geçeni. evet görümcemde kayınvalidemde var. aramız iyi çok şükür sorunuzmuz yok :nazar::nazar:
sende var mı peki ?

evet tatlım çok hasta oluyor bebişler
bugün arkadaşlar gelcekti kahveye 3 çocuğu var biri hasta olmuş akşam acile falan gitmişler gelemedi :26:
çok zor bakmak büyütmek ama küçükken daha kolay diyorlar :KK1::KK1:

evet canım zor olmazmı gerçekten birkere arkadaşla bebeğini götürdük bebekten kan almaları gerekti annesi gelemedi ben verdirdim kanını.
yazık ağlaya,ağlaya harap oldu kadın. gerçekten çok emek isteyen bişey annelik,babalık:KK31:

evet canım zor olmazmı gerçekten birkere arkadaşla bebeğini götürdük bebekten kan almaları gerekti annesi gelemedi ben verdirdim kanını.
yazık ağlaya,ağlaya harap oldu kadın. gerçekten çok emek isteyen bişey annelik,babalık:KK31:

evet canım annelik babalık çok başka evlat çok başka bi his
Allah hayırlısıyla nasip etsin hepimize:KK16:

hayırdır ebrum ne estetiği özel deilse ?
fıstık gibi kızsın işte :26:

burnumu yaptırmak istiyorum canım ama kocamı ikna edemiyorum bi ikna oluyor bi vazgeçiyor:18:

canım ben çıkıyorum güzel ve keyifli sohbet için teşekkür ederim
hepinize iyi geceler yine gelin yarın burdayım ben :KK1:
akşama gelirseniz sohbete devam ederiz :KK34::KK54::KK54:

burnumu yaptırmak istiyorum canım ama kocamı ikna edemiyorum bi ikna oluyor bi vazgeçiyor:18:

tamam canım,cok memnun oldum sohbetinden yarın görüşmek üzere iyi geceler :KK54:

anladım canım bence burnunda bir sorun yok. ama senin nasıl hisettiğin önemli tabi.
tamam canım gene gel herzaman beklerim, çok öptm, ii geceler. :KK54::KK54::KK54::KK54:

anladım canım bence burnunda bir sorun yok. ama senin nasıl hisettiğin önemli tabi.
tamam canım gene gel herzaman beklerim, çok öptm, ii geceler. :KK54::KK54::KK54::KK54:

çok bi sorun yok canım küçük bi kemer var taktım işte :KK17:

gelirim canım hep burdayım zaten :KK1::KK1:

iyi geceler yarın görüşürüz akşama gelmeyi unutmayın :KK1::KK54:

X