Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

saol canım, amin inş. evet öle demekki nefesi bu zamana kadarmış. allah günahlarını afetsin..
sen nasılsın kuzum.

çook saol bilgem allah razı olsun. evet çok haklısın üzülmek ağlamak onu geri getirmez artık yapacağımız tek şey bolca dua etmek.
tşkr ederim canım tesellin için..
sen nasılsın tatlım

bende bildiğin gibiyim esracım koşturmaca hep.
sıkıntılara daldık gidiyoruz.
allah size sabır versin çok zor.. konusmakda çok zor.
sen nasılsın canım, iyimisin biraz daha

Güzel gidiyo balımm dün buradaydı aşkiletam bugün yolcu ettim
Beni çok mutlu etti , bi kere daha aşık etti

allah kavuştursun kuzum.. kız neler ettide enişte senin ayağını bukadar yerden kesti hıı

bende bildiğin gibiyim esracım koşturmaca hep.
sıkıntılara daldık gidiyoruz.
allah size sabır versin çok zor.. konusmakda çok zor.
sen nasılsın canım, iyimisin biraz daha

iyim ben biraz daha çok şükür. hayat devam ediyor sonuçta, günlük işler güçler işte canım bolca ders çalışıyom.
sen neler yapıyorsun aşk, meşk işler ne durumda aman bende birsürü soru sordum bilgem haa çok gevezeyim demi :44:

Sarduşum öyle güzel iltifatlar ediyor ki o kadar zamandır birlikteyiz hala utanıyorum yanaklarım ısınıyo içim titriyo bakamıyorum gözlerine
Canım o benim yaa

Sardumyam nerdesin.Konuşamadık bayadır.Msne de gelmedin.kv bir haftadır rahatsız.üstüne bir de kp koluna felc geldi hastaneye yattı dün.Eşim de onun yanında kalıyor:8

Sarduşum öyle güzel iltifatlar ediyor ki o kadar zamandır birlikteyiz hala utanıyorum yanaklarım ısınıyo içim titriyo bakamıyorum gözlerine
Canım o benim yaa

ayy utanma kıss canım allah ömür boyu ayırmasın. bir yastıkta ebe,dede olun emii
nasılsın balım yeni topik açmışsın biraz okudum çok eğlenceli yaa. hayırlı olsun bakemm

Kimse yok mu?Ben geldim

Sardumyam nerdesin.Konuşamadık bayadır.Msne de gelmedin.kv bir haftadır rahatsız.üstüne bir de kp koluna felc geldi hastaneye yattı dün.Eşim de onun yanında kalıyor:8

günaydın neslihanım çok geçmiş olsun kayınvaliden için. umarım iyleşir :26:
evet ben bu aralar yoktum. msn'ye yazdım çevrimiçiyim gelince haber ver kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…