Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Selam mathildam hoşgeldinn:KK16:

Evet canım biliyorum çünkü gittiğim kurs işkurun kursuydu:KK1::KK1:
Ama dikkat et %100 istihdam garantili olsun, mesela benim gittiğim %33 istihdam garantiliydi
kursun ilk günü bi sözleşme imzalatıyolar işe yerleştirilmediğim takdirde hiçbir hak iddia etmiyorum diye

Peki onların yerleştirdiği ise gitme zorunluluğum var mi kuzum , bide dediğin gibi kurs bitiminde yine iş sahibi olamazsam ne isim var ki :KK1:

Peki onların yerleştirdiği ise gitme zorunluluğum var mi kuzum , bide dediğin gibi kurs bitiminde yine iş sahibi olamazsam ne isim var ki :KK1:

Yok tatlım onlar çeşitli yerlere görüşmeye gönderiyolarmış
beğenmezsen mecbur değilsin başka görüşmelere de gönderiyorlarmış ama dediğim gibi baştan araştır kuzum %100 garantili olsun
diğer türlü garanti olmuyor
ama gittiğin her gün için aylık para alıyorsun
Benim daha yeni bitti kursum henüz arayıp da görüşmeye falan göndermediler..

Hoşbuldum keyifler nasıl :)

Sıkıldım ben valla ya otur otur nereye kadar:KK31:

Yok tatlım onlar çeşitli yerlere görüşmeye gönderiyolarmış
beğenmezsen mecbur değilsin başka görüşmelere de gönderiyorlarmış ama dediğim gibi baştan araştır kuzum %100 garantili olsun
diğer türlü garanti olmuyor
ama gittiğin her gün için aylık para alıyorsun
Benim daha yeni bitti kursum henüz arayıp da görüşmeye falan göndermediler..

Sıkıldım ben valla ya otur otur nereye kadar:KK31:

Ne zor şeymiş şu iş sıkıntısı kuzum ya , her yerde mutlak bir torpil isteniyo.
Iki ay kadar önce bi tanıdık vasıtasıyla iyi bir yere başvurumu yaptım kesin geri dönüş yapılacağı söylendi ama arayan soran olmadı .
Bulunduğum şehirde de fazla bir alternatifim yok zaten öylesine bi yere girip çalışmak istemiyorum

Ne zor şeymiş şu iş sıkıntısı kuzum ya , her yerde mutlak bir torpil isteniyo.
Iki ay kadar önce bi tanıdık vasıtasıyla iyi bir yere başvurumu yaptım kesin geri dönüş yapılacağı söylendi ama arayan soran olmadı .
Bulunduğum şehirde de fazla bir alternatifim yok zaten öylesine bi yere girip çalışmak istemiyorum

Evet gerçekten çok zormuş işsizlik, aynen öyle..
Anlıyorum seni, işkur kursu düşünebilirsin bence çünkü kursa giderkende iş başvurularını yapıp görüşmelere gidebilirsin
Hem boş vaktini değerlendirmiş olursun..
kurs devam ederken mesela bir işe girdin işkur birşey talep etmiyor, ama iş bulmadan sıkıldım diye ayrılmak istersen sana ödedikleri parayı geri istiyor

Evet gerçekten çok zormuş işsizlik, aynen öyle..
Anlıyorum seni, işkur kursu düşünebilirsin bence çünkü kursa giderkende iş başvurularını yapıp görüşmelere gidebilirsin
Hem boş vaktini değerlendirmiş olursun..
kurs devam ederken mesela bir işe girdin işkur birşey talep etmiyor, ama iş bulmadan sıkıldım diye ayrılmak istersen sana ödedikleri parayı geri istiyor

Kuzum yaza doğru mu gitsem başvursam diyorum soğuk ya şimdi :KK1:

geldım cnm
sınavlar ıdare eder gbıydı ama bılmıyorum gecermnıyım
senın nasıl gectı
valla esracım kafam o kdr bozukkı gelemedım ıste

merhaba kızlar ben de daha acemiyim burada..

Minik fırsat verdikçe gelip bir şeyler yazıp kaçıyorum:)

Hadi bakalım balım inşallah :)

Slm arkadaşlar nbr nasılsınız

Günaydın şekerlerrrr :KK16:
Mutlu bir haftasonu diliyorum hepinizeee.. :KK16:

gunaydın kızlar:KK25:

günaydın kızlar nasılsınızz :KK54::KK54::KK54:

X