Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

kıs delimisin ben biraz aceleciydim sanırım :KK17:
senin yaşın daha küçük kalmassın merak etme..
sevdiceğin okuyomu ?

yok canım oda polisliğe hazırlanıyor bu sene olmassa kendi işini kurup askere gidecek anlıcan bize daha çok var yani. epey uzun bir zaman annesi felan beni biliyor 1 bucuk yıldırda beraberiz ama gel görki işte ortada iş güç hiç birşey yok .. :KK43:

ama ben çok pişmanım çokk :KK43: :KK43: doğru söylüyorsun vardır bir hayır ünv. hayatı çok güzel olsa gerek öyle değil mi ah ah hiç bir zaman yaşayamayacağım..

Sana şöyle söyleyim, o hayatı güzel yapan sensin. Abartıldığı kadar eğlenceye boğulmuyorum açıkçası. Eminim bir çoğunuz benden çok eğleniyordur kendi arkadaş çevresinde :KK1:
Evet insana çok katkısı oluyor. Allahım iyi ki böyle değilim diye şükrettiğim çok insan görüyorum. Ama bu yani bu kadar :KK1:

Sana şöyle söyleyim, o hayatı güzel yapan sensin. Abartıldığı kadar eğlenceye boğulmuyorum açıkçası. Eminim bir çoğunuz benden çok eğleniyordur kendi arkadaş çevresinde :KK1:
Evet insana çok katkısı oluyor. Allahım iyi ki böyle değilim diye şükrettiğim çok insan görüyorum. Ama bu yani bu kadar :KK1:

Bende ilk tercihim de istediğim bölüm olmasına rağmen gitmedim canım pişman oluyorum bazen ama vardır herşeyde bi hayır . Çoğu insan aptallık ettiği mi söyledi ama ben öyle düşünmüyorum :)

yok canım oda polisliğe hazırlanıyor bu sene olmassa kendi işini kurup askere gidecek anlıcan bize daha çok var yani. epey uzun bir zaman annesi felan beni biliyor 1 bucuk yıldırda beraberiz ama gel görki işte ortada iş güç hiç birşey yok .. :KK43:

ailesinin bilmesi daha güzel enazında bayaa aşama kaydetmişsiniz balım :KK34:
o gitsin bakalım askere, sende okulunu düzene koy sonra yaparsınız nişanı..
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::118::118: :KK24::KK24::KK24:

Bende ilk tercihim de istediğim bölüm olmasına rağmen gitmedim canım pişman oluyorum bazen ama vardır herşeyde bi hayır . Çoğu insan aptallık ettiği mi söyledi ama ben öyle düşünmüyorum :)

Hangi bölümdü ilk gitmediğin?
Hayır kimse bunu söyleyemez senin kararın sonuçta. Saygısızlık etmesinler.

Canım kafam makina gürültüsünü kaldırmıyo hiç :) ama çok fena tasarım yaparım:) ilahiyat düşünüyorum bacım ben :)

anladım canım ozaman senin için zor olur kuzum. balım yaa tasarım yapıyosan seninle msn'den iletişime geçek bacım..
benim istediğim bikaç abiye modeli var onları konuşuruk biara olmamı ?
ilahiyatta çok güzel bir bölüm o bölümü çok seviyorum ama nasip olmadı..

anladım canım ozaman senin için zor olur kuzum. balım yaa tasarım yapıyosan seninle msn'den iletişime geçek bacım..
benim istediğim bikaç abiye modeli var onları konuşuruk biara olmamı ?
ilahiyatta çok güzel bir bölüm o bölümü çok seviyorum ama nasip olmadı..

Tabi tatlım konuşuruz diktirmek mi istiyorsun .bakalım bi ara beraber :)
Benim için duâ et o zaman tam bana göre bi bölüm ihl çıkışlı olmayı çok isterdim

X