Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Hiçbir şey olmadı canım.Ben cok korkuyordum catlak olur bılmem ne hiçbir şey olmadı.
Yağ sürüyordum bir karısım.Normal doğum benim.
bendede karında catlak yok ne tuhaf popoda kalcada mosmor catlaklar oluştu .ben şey soruyorum vajinada degişen bişey varmı esneme fln

ayyyyy ben veremedım kızlar yan 50 kıloyla hamıle kaldım sımdı 56 kıloyum gobek kaldı.spora baslamayı dusunuyorum
Bebişin ne kadarlık.Emzirince de gidiyor benim öyle oldu.Kesince biraz toparadım.Yüzüm çökmüştü zayıflıktan.
benim bebiş uyumuyordu cok hareketliyid.HAla da öyle

Bebişin ne kadarlık.Emzirince de gidiyor benim öyle oldu.Kesince biraz toparadım.Yüzüm çökmüştü zayıflıktan.
benim bebiş uyumuyordu cok hareketliyid.HAla da öyle

benım prensım 21 aylık 7 aylıkken emmeyı bıraktı ben 4 ayda aldım ya nasıl aldım anlamadım.benımkıde 40ında oyleydı.sabahlara kadar aglardı uyumazdı.allaha sukur atlattık o gunler

Bende şimdilik cıkayım kızlar kafamda maske kurudu banyoya gircem by by Esracım geldigimde buralarda ol hiç konuşamadık senle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…