Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Tekrar selam bebişler :):KK49: Selam veriyorum ardı arkası gelmıyor çünkü iş yerındeyım :))) Sürekli koşusturmaca ki yenı oturabıldım. :KK55:

Gaziantepten ben yönetici asıstanıyım.İş yerınde hersey yasaklandı iyiki kk var ya :)
:21:

Merhaba,
Ben d acıyorum ama tedirgin acıyorum iş yerinde

tamam ol işte
ne yazayım şablon nasıl olsun yani
Canım yoğunum.
Ne için değişiklik yapmak istiyorsun.?
Ona gore yazarız bir dilekçe.Önce sirket adı ya da ilgili müdürüne diye baslarsın.
Ben su bolumde calışan su kışıyım.
su sebeple su bırıe gecmek ıstıyorum.
Saygılarımla.
Tarih Ad soyad imza

Canım yoğunum.
Ne için değişiklik yapmak istiyorsun.?
Ona gore yazarız bir dilekçe.Önce sirket adı ya da ilgili müdürüne diye baslarsın.
Ben su bolumde calışan su kışıyım.
su sebeple su bırıe gecmek ıstıyorum.
Saygılarımla.
Tarih Ad soyad imza

şimdi şöyleki ben idari işlerde çalışıyorum
şirket çok kurumsal değil
çalışanlar abi ağa tavrı en tepeye çıkıp iki eğilip bükülüp tepeden inme emirlerle iş yaptırıyolar
ben bu işi kuralına uygun yapmak isitiyoruum

Şirketin yönetim şemasına gore.Eğe varsa personel muduru ona yoksa ik ya o yoksa genel müdür.Küçük işletmeyse şirket sahibine.ŞOyle düşün seni o yere kim getırdiyse işe alımı kim yaptıysa.En son iş goruşmende kimle goruştuysen ona yaz.

Tatlım o zaman bu iş için dilekçe yazmaya ihtiyacın yok . Hatta dilekçe yazarsan istegın gercekleşmeyebilebilir.Neden diyeceksın çünkü şirkette herkes aga abi dayı diye hitap edip işlerini hal yola koyabiliyorlarsa sende idari bölümdeymıssın zaten patron,şef,sorumlu,yetkılı vs kim ise konuşup derdini istegıni anlatabilirsin.Yerinde olsaydım öyle yapardım :):21::21::KK55:

Günaydın kızlaaaaarrrrr :KK16:
Hepimiz için harika bir gün olması dileklerimle güne başlamak istiyorum :KK34:

Son düzenleme:
ben burdaydım zaten sekerım :KK34:
ayrıca o ınsanla ılıskıye baslamadım kı bıtıreyım onceden konusuyordum sımdı konusmuyorum ıste

X