Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

bende iyiym canım işteyim şimdi burda da vakit geçiriyorum işte kaçak göçek:KK9::KK9: Memnun oldum canım bende sevgi sen neler yapıyorsun:KK16:

Bende kurstayım canım şuanda ama burada vakit geçiriyorum :9 İş arıyorum bu süreçtede evde sıkılmıyım diye kursa gidiyorum.. Bende çok memnun oldumm :)

Bizde askerliği bekliyoruz canım malesef son sınıftayız bu sene 5 ay da askerlik var bizim düğün 2014 de:KK14::KK14:[/

Hımm anladım canım biz askerlik falan atlattık herşeyi ama iş önümüzde engel maalesef.. Bu gidişle bizimde 2014 olabilir

Herşeyin hayılrısı olsun ya biizm kaderimizde böyleymiş demekki ne yapalım :KK31::KK30:

Bizde askerliği bekliyoruz canım malesef son sınıftayız bu sene 5 ay da askerlik var bizim düğün 2014 de:KK14::KK14:

Bizde askerliği bekliyoruz canım malesef son sınıftayız bu sene 5 ay da askerlik var bizim düğün 2014 de:KK14::KK14:[/

Hımm anladım canım biz askerlik falan atlattık herşeyi ama iş önümüzde engel maalesef.. Bu gidişle bizimde 2014 olabilir

kızlar hoşgeldiniz nasılsınnızz :KK3::KK3::KK3:

X