Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Komşuyu dövüyordum az kalsın yaa sinirlerim bozuldu rahatlamak için buraya attım kendimii :KK52:
neden kız ne yaptı komsu sana
merhaba kızlar. nasılsınız? dün kocam iş yerinde yediklerinden zehirlendi ve önceki geceden itibaren doğru dürüst geçmedi cuma gece ve c.tesi günümüz.bugün pazar, kalktım bi wc yapiyim dedim,avuç ayası kadar kan gördüm.sonra doktorumu aradım,nst istedi. gayet normal göründü küçük tosunum. susuzluktan mı olmuş ne?dün ve bugün yaptığımız masrafın haddi hesabı yok :) biraz korktum tabi. daha var çünkü doğuma....siz nasılsınız?nasıl geçti hafta sonunuz?
cok gezmıs olsun gıden para olsun mınıge ve esınıze bısey olmasın o onemlı

merhaba kızlar. nasılsınız? dün kocam iş yerinde yediklerinden zehirlendi ve önceki geceden itibaren doğru dürüst geçmedi cuma gece ve c.tesi günümüz.bugün pazar, kalktım bi wc yapiyim dedim,avuç ayası kadar kan gördüm.sonra doktorumu aradım,nst istedi. gayet normal göründü küçük tosunum. susuzluktan mı olmuş ne?dün ve bugün yaptığımız masrafın haddi hesabı yok :) biraz korktum tabi. daha var çünkü doğuma....siz nasılsınız?nasıl geçti hafta sonunuz?

çok geçmiş olsun canım bebişiniz ve siz iyi olunda gerisi gelir :)

Bende markettekiler e komşulara anneme dükkana gelen müşteriye cemkiriyorum :KK1:
Ayrıca güldürdüysem ne mutlu :KK1:
marketmı ısletıyosunuz cnm

he yok öyle bir şansım olmadı lisede bitirdim kaptım mesleğimi :)
bnde lısede cocuk gelsıımı okudum ama ogretmenlıge devam etmedım muhassebe yapıyorum suan
laptopumada snır oldum suan :KK47::KK47::KK47:

neden kız ne yaptı komsu sana

cok gezmıs olsun gıden para olsun mınıge ve esınıze bısey olmasın o onemlı

Kiz deli ediyo her halta karışıyo bende kimseden lafımı esirgemem epey saydım daha içimde bi çok şey kaldı paramızla rezil oluyoruz taşınmak istiyorum geçimsiz komşu başa bela . . Her akşam mi gürültü kavga olur bide pişkin pişkin herşeye karısılir apartman içinde huzursuzluk mu çıkarılır aptal karı akşam akşam deli etti beni . .

marketmı ısletıyosunuz cnm

bnde lısede cocuk gelsıımı okudum ama ogretmenlıge devam etmedım muhassebe yapıyorum suan
laptopumada snır oldum suan :KK47::KK47::KK47:

Yok balım çarşı esnafiyiz akşama kadar en az 5 kez markete gidiyorum yılışık bi çocuk var bir gün ayağımın altına alacam sabr ediyorum :KK37:
Erkeğin sakız çiğnemesine tahammülüm yok birisi geldi dün aldığı şeyi paket yapana kadar içimden okuyup üfledim kendime adam karı gibi sakız çiğniyodu :KK1:

Kiz deli ediyo her halta karışıyo bende kimseden lafımı esirgemem epey saydım daha içimde bi çok şey kaldı paramızla rezil oluyoruz taşınmak istiyorum geçimsiz komşu başa bela . . Her akşam mi gürültü kavga olur bide pişkin pişkin herşeye karısılir apartman içinde huzursuzluk mu çıkarılır aptal karı akşam akşam deli etti beni . .

aman canım boşver gitsin bizdede var aynı sorunlar herkes kendi hayatına baksa yoluna giricek ama meraklı şeyler :KK47:

ay ıyı yapmıssın o zmn canım ohh sefan olsun

şu laptoplar adamı delirtir benimkide donup kalıyo öyle :KK4:
aynen cnm ya hem donuyo hemde msj yazarken bı bakıyorum basa donmusum butun yazdklarım karısıyor
Yok balım çarşı esnafiyiz akşama kadar en az 5 kez markete gidiyorum yılışık bi çocuk var bir gün ayağımın altına alacam sabr ediyorum :KK37:
Erkeğin sakız çiğnemesine tahammülüm yok birisi geldi dün aldığı şeyi paket yapana kadar içimden okuyup üfledim kendime adam karı gibi sakız çiğniyodu :KK1:
aman var oyle beyınsızler neetcen bacım sakın ol
ne satıyonus bakım

Kiz benimde internetm çok yavaş o yüzden böyleyim

ayyyy aynı sorun sorma uzun birsey yazıyorum hiç ekrana bakmadan kafamı bi kaldırıyorum karman çorman bütün yazdıklarım karışmış :KK47::KK47::KK47:
bende dıom bu kızlar nıe konusmuyo bende net yuzunden cıldırıyorum burda ama napcan ıste
bgn bı gr ders calısmadım ya

talıplerım cıkınca bırden cıkıyo heralde bnm
sınır oluyorum ya
hıc dogru duzgun brı denk gelmıyo
yada bn bulamıyorum

aaah ah sabır :))
bak sımdı bıtanesı sofor 27 yasında ama tıpını pek begenmedım bıde sozunde durmadgnı gordum
brırıde 24 onun tpı ıyı + mezhep olarak aynıyız konusmaları da hosuma gttı
bıtanesı de arkadasım ılla cıkalım dıe benı delı edıyo ona yok dedım :KK70:

X