Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

tekrardan tesekkurler ıstanbulda oturuyorum 2o yasındayım ısmım denız suan calısmıyyorum nısanlıyım 15 gun sonra dugunum var yarında nıkahım

stresten olmasın dikkat et kendine ilaç kullanmaya başla hemen hayatının en özel günlerini hastalıkla geçirme ben düğünde kuaförde saçım yapılırken bugideyle sardılar en son gelin yapılacak diye gidip gelip sprey sıktılar saçlarım yolundu kafamda üşüdü tam çıktık kuaförden miğrenim tuttu dügünde birde kuzenler agrı kesici bulmaya çıktılar :)) yani düğünüm olmasa baş agrısından gözümü açacak durumda degildim neyseki buldular 15 dkka sonra agrım kesildi düğün bitene kadar idare etti düğün sonu yemege gittik orda yine tuttu aglaya aglaya gelinliği çıkardım:)neyseki ilk düğündü diger düğün iki gün sonra oldu:)

Malzemeleri harcı nasıl tam tarif istiyorumm

hee verem yarım kilo kıyma, 1 küçük baş soğan, 2 dilim ekmek içi, 1 çay kaşığı tuz, karabiber, kırmızı biber, nane, kekik 1 küçük demet maydanoz, isteğe göre miktarı ayarlarsın. istersen bu baharatların yerine hazır köfte harcıda alıp koyarsın ama bence benim dediklerim daha güzel oluyo.
1 yumurta, 1 yemek kaşığı sıvı yağ.

yapılışı: kıymayı büyükk kaseye koy soğanı rendele içine ve diğer tüm malzemeleri kat ve güzelce yoğurup şekil ver kızgın yağda orta ateşte
iki tarafınıda kızarana kadar kızart yanına bide patates ve cola afiyet olsun

ay kotu olmus valla kotu gecmıs ama ben her zaman yanımda ılac bulundurrrm

hosbuldum canım yokya stres dıll bu dun nıkah gunu aldık yarına bırazda alısverıs usutmusum bırde gohsumle rahım ım agrıyo en buyuk derdım o

Dikkat et doktora git mutlaka ,
Benimde var öyle sıkıntılarım ama korkutuğm için doktora gidemiyorum.
Geçen yıl adet olmadığım halde 2kez şiddetli bel ağrım ve kanamam oldu acayip korkuyorum

anam bendede biraz var ama seninki kadr deil okadar kaptırma kendini yaa çünkü hastalık haline geliyo

Bebeğim ben seni yanlıs anladım patates ve kıyma ile yapıyorsun zannettim köfteyi teşekkür ederim yine de

Dikkat et doktora git mutlaka ,
Benimde var öyle sıkıntılarım ama korkutuğm için doktora gidemiyorum.
Geçen yıl adet olmadığım halde 2kez şiddetli bel ağrım ve kanamam oldu acayip korkuyorum

bende gıtcem dyorum ama tırsıyorum adet olacam ayın 5 ınde ondan desem tek gohsum agrıyo sadece artı bırde rahım ayrıca dgune denk gelıyo benım adet adet gecıktırcı ıcın dr gttım sana olmaz dedı sonra akısını bozamıs duzenın bende korktum almadım

Son düzenleme:

Düğünden sonra devam ederse git aksatma , korkunun ecele faydası varmı benimde boynumda beze oluştu yarın cesaretimi toplayıp gidecem ama çok korkuyorum. Bu yaşımda çürüdum

Düğünden sonra devam ederse git aksatma , korkunun ecele faydası varmı benimde boynumda beze oluştu yarın cesaretimi toplayıp gidecem ama çok korkuyorum. Bu yaşımda çürüdum

dugune bırakmayabılırım ben ne olur ne olmaz ınsallh sendede bısıy cıkmaz hayırlısıyla neyse canlar ben cıkamda uzanam yarın dınc olmam lazım nıkahım var allaha emnet hepınız opuldunuz

kızlar siz sohbete devam edin ben çıkimde işlerimi halledim, daha sonra iftar hazırlığımi yapim.
hepinizi çok öptm görüşürüz şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…