Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Merhaba kızlar bende yeni sayılırım forum takipte dikkatimi çekti sohbetiniz :) normalde kilomdan memnunum ama şu sıralar stresten 2 3 kilo verdim boyum 164 kilom 52 di eskiden şimdi 49- 50 arası ve Ocakta düğünüm var o zamana kadar 3-4 kilo almak istiyorum ama bu koşturma içinde nasıl olucak bilmiyorum tabi :KK43:

Merhaba kızlar bende yeni sayılırım forum takipte dikkatimi çekti sohbetiniz :) normalde kilomdan memnunum ama şu sıralar stresten 2 3 kilo verdim boyum 164 kilom 52 di eskiden şimdi 49- 50 arası ve Ocakta düğünüm var o zamana kadar 3-4 kilo almak istiyorum ama bu koşturma içinde nasıl olucak bilmiyorum tabi :KK43:

kız dert etme nişanlı kız zayıflar adetdendir :KK1: ee nede olsa gelin olucan eş olucan tbi farkında olmadan stres yaşıyorsun .normaldir dert etme hele dügün olsun alırsın kilonu yne :KK16: :KK16:

bende fazla var tatlım ?
bi alo de hemen yollarım sana. 2 kilosuda benden hediyee :KK51:
he de alan razı satan razı olsun :KK1:

kız dert etme nişanlı kız zayıflar adetdendir :KK1: ee nede olsa gelin olucan eş olucan tbi farkında olmadan stres yaşıyorsun .normaldir dert etme hele dügün olsun alırsın kilon
hee öyle mi oluyomuş gerçektennnnn :KK52:
hemen nişanlanmalıyım :KK14::KK14:

nışanlan nışanlan gercekten öyle nişanlıyken nedense cogu kız elinde olmada zayıflar :KK1: :KK1:

X