Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

kilon iyi şuanda ama baya hızlı bir kilo alışı olmuş, nie stresemi girdin :26:

Bilmiyorum ya sebep olarak annem şunu görüyo sen çalışmaya başladıktan sonra her sabah hastanede açma poğaça yedin işte hep bu kilolar ondan. Haklı olabilir valla cidden öyleydi sabah kahvaltı yapmadan cıkardım hep orda yapardım zamanla kilo yaptı işte ve bu kilo benim boyuma göre çok çünkü ben 155im ondan yanii

evet kesinlikle katılıyorum, yeme düzeni dengesizleşip, hareket azalınca enolucak hızla kilo aldırır

Biliyorum tatlım normal kafanın karışmış olması :26: Benim durumum da böyle olsa benim de karışırdı açıkcası

Çıldırdim tombisim yaa :)
10 dakika dolmadı daha :)
Haklısın yanımda olsa boğarim :) var da dondurmuştum acarim senin için :) sen eklesen daha iyi ama ben aramada çıkmıyorum

Çıldırdim tombisim yaa :)
10 dakika dolmadı daha :)
Haklısın yanımda olsa boğarim :) var da dondurmuştum acarim senin için :) sen eklesen daha iyi ama ben aramada çıkmıyorum

Olur tatlım benim link gönder bana ekleyim seni artık ne türlü olursa hallederz

Plates öneriyorum kızlaaar
174 boyum var geçen yıl obezliğin sınırlarını zorlayarak 70 olmuştum plates ve voleybol ile 62yim boyuma göre gayet iyiyim yaniii darısı başınızaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…