Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

rica ederim kuzum, evet canım öle bende gördüm bikaç kişi ama ben başlarda takardım kalp sayımı doldurucam die, şimdi öle bişey yok
sadece sevdiğim üyelerle yazışmaya kafa dağıtmaya giriyorum artıkın :KK14::KK14::nazar:
Ben hiç anlamıyordum.Sadece özel msj için tamamamak gerekiyordu.O zaman da derdim çoktu yazmıştım.Hehe hala çok ama pek uğramıyorum o taraflara:KK1:

Ben hiç anlamıyordum.Sadece özel msj için tamamamak gerekiyordu.O zaman da derdim çoktu yazmıştım.Hehe hala çok ama pek uğramıyorum o taraflara:KK1:

boşver canım uğramada zaten çünkü sen uğraştıkça düşündükçe o dertler dağ olur çoğalır..
sen nekadar hayattan zevk alırsan neşeli gamsız olursan mutluluğun çoğalır hep sorunsuz geçer hayatın.
ben buna çok inanıyorum...

evet canım ailem orda ama gelicekler buraya ev aldılar burda, babamın emeklisini bekliyorlar.

Hımm anladım canım.Gelsinler tabii.Orda nasıl hayat zor muydu?Merak ediyorum.Seneler önce lise arkadasımın abisi orda askerlik yapmıştı cok soğuk diyordu zorlanmıştı baya.Doğuyu hep merak etmişimdir.Urfa Mardin Diyarbakır

X