Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

özellikle bişeye sinirlendiğimde temizlik yapıyorum :)
temiz evi temizledğim oluyor .
dakiğim herşey saatinde olmalı istediğim gibi olmalı :)

bende sabah erkenden kalkar temizlik yaparım .yapamazsam yemek yiyemem yada esim yıkanmadan bana yaklasamaz en azında diş fırcalamadan dudama yapısamaz .aslında kötü bsey eh kendini hem etrafı rahatsız edıyorum bazen eve gelen mısafıre bile bi laf atıyorum .bazen kırılanlar oluyo .elimde degil

bende sabah erkenden kalkar temizlik yaparım .yapamazsam yemek yiyemem yada esim yıkanmadan bana yaklasamaz en azında diş fırcalamadan dudama yapısamaz .aslında kötü bsey eh kendini hem etrafı rahatsız edıyorum bazen eve gelen mısafıre bile bi laf atıyorum .bazen kırılanlar oluyo .elimde degil

bence iyi bi özellik canım ,bende içimdekileri tutamam çok açık sözlüyümdür çoğu insan sevmez beni :)
gerçekleri söylüyorum diye suçlu oluyorum iyimi ?:)

Özgem sana da inş zamlı maaş ve:KK19::KK48:böyle bir isevgili
tsk sekerım bende sana bol maası olan ıs dılıyorum ve sıkıntılarından kurtulmanı

mrb canım evli değilim 20 yaşındayım henüz çocuğum :))

ana şuna bak hemen aşıkmı oldun kıs walla gelmeyim yanına haa bide kalp koymuş :KK20::KK53:

ama hoslastım cocuktan sankı :KK70: saka saka ıyı brıne benzıyo bakalım olmazsa tekmeyı koyarım cokmu zor
yok cnm çocuk olan benim :)
Alan olsa bende evlencem :p

hahahhahah :KK60:
cok guldurdun kız benı
gel bulayım sana ıst da mısın :=)
yasıtız bu arada

Son düzenleyen: Moderatör:
X