Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

nie öle diyon canım bende 20 yaşında evlendim ama pişman deilim:KK16: herkesin hayırlı kısmetini bulmaları için vakitleri var
bizimkiler azicik erken olmuş :KK1:

bende pişman degilim tbi ama birazcık hazır degilmişim anlıyorum şimdi .ama annem sagolsun yanımda cok yardımcı oluyo jetonum düştümü hemen anneeeeeeeeeeeeee ... sesleniyorum :KK15:

yanii. tabide bence sevgilinin sultanı olmakda cok guzel bişey .ben şimdi anlıyorum ki daha hazır degilmişim evlilige .anıden evlen cocuk yap hamış ol .sasırdım valla :101:

enee hamişmisin kız ne güzel :)
evlenmedim herşey toz pembe ama evlenince madolyonun öteki yüzünüde görüveriyosun demi:)

bende pişman degilim tbi ama birazcık hazır degilmişim anlıyorum şimdi .ama annem sagolsun yanımda cok yardımcı oluyo jetonum düştümü hemen anneeeeeeeeeeeeee ... sesleniyorum :KK15:

allah pişmanlık vermesin.. her evlilikte sıkıntılı zorlu zamanlar olur ama birbirinize alıştıkça birbirinizi tanıdıkça onları aşarsınız..
bak biz 3 senedir bebek için öle streslere girdik yerii geldi birbirimizi bile kırdık istemeden ama rabbim bunu layık görmüşse bize bir bildiği var dedik..
artık daha sıkıca bağlandık birbirimize çünkü eşlerin kötü zamanlarında birbirlerinin yanlarında olmalrı onlar için en büyük teselli..

allah pişmanlık vermesin.. her evlilikte sıkıntılı zorlu zamanlar olur ama birbirinize alıştıkça birbirinizi tanıdıkça onları aşarsınız..
bak biz 3 senedir bebek için öle streslere girdik yerii geldi birbirimizi bile kırdık istemeden ama rabbim bunu layık görmüşse bize bir bildiği var dedik..
artık daha sıkıca bağlandık birbirimize çünkü eşlerin kötü zamanlarında birbirlerinin yanlarında olmalrı onlar için en büyük teselli..

kavga ediyomusunuz .bizde bazen ediyoruz .ama incir cekirdegini bile doldurmuyor .yanı sebebsız gereksız yere kavga edıyoruz .sızdede oldumu ole anlar

X