Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

ayyy almsin yaaaaaaa :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ya şimdi ben anlıyorum o durumu .mesela benim kocam .ilişkiye girdiyiz anlar diışında .işten eve gelyo hep yıkanmaktan kacmaya calışıyo uyku icin geberiyo tbi .ama yok öle yagma zorla hamama sokup yıkıyorum öle uyutuyorum nasıl yoruluyo bi bilsez patron olmak işci olmaktan daha zor... yani ben yapmazsam ben olmazsam haftayla yıkanmaz .anlıycan bir erkek kadının aynasıdır .o pis gezse ona bilaf solemiycekler .bak elnare eşine bakmıyo diycekler .yani buralarda kural böyle .belliki adamın kadını yok yada pasaklıdır :KK1: :KK8:

ya şimdi ben anlıyorum o durumu .mesela benim kocam .ilişkiye girdiyiz anlar diışında .işten eve gelyo hep yıkanmaktan kacmaya calışıyo uyku icin geberiyo tbi .ama yok öle yagma zorla hamama sokup yıkıyorum öle uyutuyorum nasıl yoruluyo bi bilsez patron olmak işci olmaktan daha zor... Yani ben yapmazsam ben olmazsam haftayla yıkanmaz .anlıycan bir erkek kadının aynasıdır .o pis gezse ona bilaf solemiycekler .bak elnare eşine bakmıyo diycekler .yani buralarda kural böyle .belliki adamın kadını yok yada pasaklıdır :KK1: :KK8:

canım karısı var olmazmı
ama adam bı hıkmet ya gormenız lazım
herseye karsııyo burda kaynanam gbı valla
bıde pıs gezıyo ınsanın ıcınde olcak valla

canım karısı var olmazmı
ama adam bı hıkmet ya gormenız lazım
herseye karsııyo burda kaynanam gbı valla
bıde pıs gezıyo ınsanın ıcınde olcak valla

tbi icidede olcak .aman boşver gitsin nefret ederim öle hanımagızlı adamlardan .bide bizimkine bak patronmu işcimi belli degil işciler sırtına biniyorlan .benden cekiniyorlar ondan yok :KK55:

ya şimdi ben anlıyorum o durumu .mesela benim kocam .ilişkiye girdiyiz anlar diışında .işten eve gelyo hep yıkanmaktan kacmaya calışıyo uyku icin geberiyo tbi .ama yok öle yagma zorla hamama sokup yıkıyorum öle uyutuyorum nasıl yoruluyo bi bilsez patron olmak işci olmaktan daha zor... yani ben yapmazsam ben olmazsam haftayla yıkanmaz .anlıycan bir erkek kadının aynasıdır .o pis gezse ona bilaf solemiycekler .bak elnare eşine bakmıyo diycekler .yani buralarda kural böyle .belliki adamın kadını yok yada pasaklıdır :KK1: :KK8:

valla haklısın canım adam o iğrençliğinin farkında deilse bile karısının ou ikaz etmesi gerekiyor.
valla çok şükür eşim çok titiz bu konuda kıyafat banyo vs. :KK16:

tbi icidede olcak .aman boşver gitsin nefret ederim öle hanımagızlı adamlardan .bide bizimkine bak patronmu işcimi belli degil işciler sırtına biniyorlan .benden cekiniyorlar ondan yok :KK55:

ya bıde yaptıgı ıgrenc yemeklere ne demelı
ay bna zam vermezse baska ıse gtcem ya
dayanamıyorum

hangisinin arkadaşınla çıkanınmı senin yeni tanıştığının mı ?
Dedim işte yeni çocugu sordum kim neci die ya :KK31:

gormedım cnm mesajını pardon
ya ıste o kızın arkadası bu cocuk
konusmaları ıyı fılan ama bn kendım ekledım senı dıyor
acaba o kızmı yaptrıyo dıyorum bende

gormedım cnm mesajını pardon
ya ıste o kızın arkadası bu cocuk
konusmaları ıyı fılan ama bn kendım ekledım senı dıyor
acaba o kızmı yaptrıyo dıyorum bende

kızın yaptırdığını sanmam çelişkili cvplar mı veriyo ?
belki kızla çıkan oğlanda olabilir başka bir üyelikle olamaz mı ? :26:

X