Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

gülçincim yaa çok zor olucak eminim senin için çünkü memleketini sevdiklerini bırakıp gidiceksin, inş hakkında hayırlısı olur..
üzülme sonuçta sevdiğin adam olucak yanında

amin canım sağol inşallah...eşim yanımda olacak o güç veriiyor aslında.yine de korkuyorum...

haklısın canım ruh halini tahmin edebiliyorum farklı bir şehir, farklı insanlar,
alışman zaman alır ama karamsarlığa kapılma istersen orda daha mutlu olabilirsin
öle düşünmeye çalışsan

kız yat kal dua eyle ya seni götürmeden gitseydi dahamı ili olurdu bak ne guzel beraber gidiyorsunuz :98: :98:

beraber gitmiyoruz canım.eşim dğünden 1 hafta sonra gitmişti.eylülün 15inde.ben onun ailesiyle kaldım kasımın ilk haftasına kadar.sonra kendi ailemin yanına geldim.şimdi de benim vaktim geldi canım işte.

beraber gitmiyoruz canım.eşim dğünden 1 hafta sonra gitmişti.eylülün 15inde.ben onun ailesiyle kaldım kasımın ilk haftasına kadar.sonra kendi ailemin yanına geldim.şimdi de benim vaktim geldi canım işte.

birhafta sonramı ne cabukkkkkk ne kadar ayrı kaldınız :26: :26: ben gitmesine izin vermezdim ya yapışırdım etegıne :95:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…