Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

iyi canım allah iylik versin..
evet onu bende duydum arkadaşlar dediydi ama bende yetişemedim.
bidahaki seneye beraber katılırız olmaz mı ?:KK16:

Tabiki olur:)
Hem ben maddi olarak da toparlanmış olurum Allahın izniyle.
Baktım geçen senekine küçük kucuk ama özenilmiş hediyeler,guzeldi.
Sonuçta hiç tanımadığın birine hediye almak farklı bir duygu

Tabiki olur:)
Hem ben maddi olarak da toparlanmış olurum Allahın izniyle.
Baktım geçen senekine küçük kucuk ama özenilmiş hediyeler,guzeldi.
Sonuçta hiç tanımadığın birine hediye almak farklı bir duygu

tabiki canım öle yaparız.
benimde çok hoşuma gitti yaaa:KK16:
allahım inş. nice,nice senelere eriştirir bizi :KK16:

tabiki canım öle yaparız.
benimde çok hoşuma gitti yaaa:KK16:
allahım inş. nice,nice senelere eriştirir bizi :KK16:

Amin canım.Bakıyorum KK ya ne kadar cok konu var bölüm var her gün yeni bir sey kesfediyorum.Ben boyle cok nete takılmam.KK yı da ne yazsam google kk cıkıyordu öyle kesfettim.EE senin dersler nasıl bebiş çalışmaları falan.
Dertten tasadan bahsetmeyelim:KK19:

Amin canım.Bakıyorum KK ya ne kadar cok konu var bölüm var her gün yeni bir sey kesfediyorum.Ben boyle cok nete takılmam.KK yı da ne yazsam google kk cıkıyordu öyle kesfettim.EE senin dersler nasıl bebiş çalışmaları falan.
Dertten tasadan bahsetmeyelim:KK19:

evet öle kk çok eğitici çok seviyom k.k'yı En Büyük KK:KK16:
iyi benim dersler çalışıyom işte, arkadaşlarla dışarı çıkıyoz gezmeeler falan gidiyoz böle geçiyo vakit.
yılbaşında napıosun canım ? ne meraklıyım yaa :KK53::KK53:

evet öle kk çok eğitici çok seviyom k.k'yı En Büyük KK:KK16:
iyi benim dersler çalışıyom işte, arkadaşlarla dışarı çıkıyoz gezmeeler falan gidiyoz böle geçiyo vakit.
yılbaşında napıosun canım ? ne meraklıyım yaa :KK53::KK53:

Oh ne güzel gez bakalım:KK55:
Ben de bu akşam cıkmak istiyorum arkadasınla dısarı.Eşiim gunduz hiçbir sey demez gerci aksam için de makul saate bir sey demez ama benim oğluş zaten özzlüyor beni çok.Arkadasıma da bir esy diyemedim bakalım bir 6 olsn cıkayım ne yapacağım:d
Çıkayım dıyorum kafam dağılır.
Yılbası için de henüz bilmiyorum canım ya.Senin bi planın var mı?

Oh ne güzel gez bakalım:KK55:
Ben de bu akşam cıkmak istiyorum arkadasınla dısarı.Eşiim gunduz hiçbir sey demez gerci aksam için de makul saate bir sey demez ama benim oğluş zaten özzlüyor beni çok.Arkadasıma da bir esy diyemedim bakalım bir 6 olsn cıkayım ne yapacağım:d
Çıkayım dıyorum kafam dağılır.
Yılbası için de henüz bilmiyorum canım ya.Senin bi planın var mı?

gece çıkmama eşim izin vermez benim güzdüz işte, sende çıksan ii olur işten bunalmışsındır gez toz azıcık nolucak sanki, 1-2 saat fazla özlicen oğlunu :KK34:
bende yılbaşında eşimle biyerlere gitmek istiyodum ama maalesef haftaiçine denk geliyo çalışıyo yani :KK31:
oyüzden evde geçiririz sanırım. ama arkadaşları falan çağırabiliriz.

gece çıkmama eşim izin vermez benim güzdüz işte, sende çıksan ii olur işten bunalmışsındır gez toz azıcık nolucak sanki, 1-2 saat fazla özlicen oğlunu :KK34:
bende yılbaşında eşimle biyerlere gitmek istiyodum ama maalesef haftaiçine denk geliyo çalışıyo yani :KK31:
oyüzden evde geçiririz sanırım. ama arkadaşları falan çağırabiliriz.

Wala bakayım cıksam iyi olcak düşünmem biraz dert tasa ya benim gece dediğime bakma akşam işte 10-11e kadar o da kızı tanıyor.Arabası var arkadasımın eve kadar bırakıyor oyle olmasa eşim alır.Onlar sıkıntı değil de benim kafa pek yerinde değil.
Biz de aynı arkadaslarla toplanırız buyuk ihtımal.Pazartesi ama salı tatil oluyor.Ne iş yapıyor eşin?

Wala bakayım cıksam iyi olcak düşünmem biraz dert tasa ya benim gece dediğime bakma akşam işte 10-11e kadar o da kızı tanıyor.Arabası var arkadasımın eve kadar bırakıyor oyle olmasa eşim alır.Onlar sıkıntı değil de benim kafa pek yerinde değil.
Biz de aynı arkadaslarla toplanırız buyuk ihtımal.Pazartesi ama salı tatil oluyor.Ne iş yapıyor eşin?

nie canım kafan neden yerinde deil. çık gez eğlen kendine hediyeler al mutlu olursun emin ol :KK34:
eşim zabıta canım oyüzden böle tatilleri pek yok, inş. beli olmaz izini olur belki :KK31:

İnş. canım izinli olur.Bahsetmiştim ya biraz maddi manevi sıkıntılar işte.Bakayım eşimin planı yoksa ben kacayım aksam:KK55:

allah yeni yılda sıkıntıdan uzak bol ve hayırlı kazançlar nasip eder inş. canım :KK34::KK16:
neslihancım ben çıkıym artık kocişim gelecek birazdan yemeği o yapacakda bende salata falan hazirlicam ok.
gene görüşelim ii oldu yaa :KK54:

allah yeni yılda sıkıntıdan uzak bol ve hayırlı kazançlar nasip eder inş. canım :KK34::KK16:
neslihancım ben çıkıym artık kocişim gelecek birazdan yemeği o yapacakda bende salata falan hazirlicam ok.
gene görüşelim ii oldu yaa :KK54:

Amin inş sanada canım aynı şekilde:9

Hadı canım yap bakalım salatanı:KK19:

aynen denk gelelim:KK14:

X