Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

takma kafanı bosver bazen cok ağır yorum yapıyorlar ben takıp etmeye calışıyorum

bırsey soyleyınce de suc oluyor
bu ulkede ınsanlar asgarı ucretle gecınıyo
bundan haberlerı yokkı cogunun
zaten fatma sahınde cıkmıs bız yardım yapcaz demıs,
bu zamana kadar coluk cocuga devlet olarak cok sahıp cıktılar ya ,
bu saatten sonrada yardım yaparlar
bu ulkede ne kadar atanmayan ogretmen var sımdıde yenı dersler koymuslar lıselere hz muhammet hayatı kuran dersı arapca dersı bılmem ne ogretmenı yok
ayrıca ne kdr gereksız ısteyen ıcınden gelen dısarda ogrenır zaten bunları
sen sınava hazırlasana cocukları , ıkı tane soru ogret yanı olurmusun yok ama ılla ıyıyı bırakcaz kotuye dogru gtcez ,

bende kpssye hazırlanırken işte calışıodum ayrılmadım evde olsaydım çalışamazdım ısyerınde patrona kızıp eve gelınce ona ınat ıkı saat fazla çalışıodum ona karsı hırslanınca daha cok çalışıo ınsan sende bu yontemı deneyebılrsın evde olsan hıç çalışamazsın

anladım canım neyse boşver..
iştesin demi nasıl gidiyo..

kotu gdıyo her zamankı gbı valla
bende kpssye hazırlanırken işte calışıodum ayrılmadım evde olsaydım çalışamazdım ısyerınde patrona kızıp eve gelınce ona ınat ıkı saat fazla çalışıodum ona karsı hırslanınca daha cok çalışıo ınsan sende bu yontemı deneyebılrsın evde olsan hıç çalışamazsın

sen ne ıs yapıyordun onceden ,
ınan varya hayattan sogudum kımseyle msjlasmıyorum gorusmuyorum bıle fazla

bırsey soyleyınce de suc oluyor
bu ulkede ınsanlar asgarı ucretle gecınıyo
bundan haberlerı yokkı cogunun
zaten fatma sahınde cıkmıs bız yardım yapcaz demıs,
bu zamana kadar coluk cocuga devlet olarak cok sahıp cıktılar ya ,
bu saatten sonrada yardım yaparlar
bu ulkede ne kadar atanmayan ogretmen var sımdıde yenı dersler koymuslar lıselere hz muhammet hayatı kuran dersı arapca dersı bılmem ne ogretmenı yok
ayrıca ne kdr gereksız ısteyen ıcınden gelen dısarda ogrenır zaten bunları
sen sınava hazırlasana cocukları , ıkı tane soru ogret yanı olurmusun yok ama ılla ıyıyı bırakcaz kotuye dogru gtcez ,

ama onlar gereksiz dersler deillerki özgecim, müslüman bir ülkedeyiz onlarıda öğrenmeli çocuklarımız. :KK31::KK31:

[QUOTE=sardunyam_06_04;27548371]ama onlar gereksiz dersler deillerki özgecim, müslüman bir ülkedeyiz onlarıda öğrenmeli çocuklarımız. :KK31::KK31:[/QUOTE]
ogrensınler tabıkı ama okulda ogretılecek ılerde cocukların gelısımı ıcın karsılarındakı sınav ıcın daha gereklı dersler var onları ısteyen dısarda da ogrenır hem dusunsene bu ulkede muslumanlardan baska dınlere sahıp ınsanlar yokmu var onların cocuklarına bunu ogreneceksın dıyue sunmak kotu olmazmı

yaa neden canım, öbür işini arıyomusun peki ?
dıger sıım guzeldı tabıkı orda da sıkıntılar vardı ama burdakı gbı musterılerle ugras adamlarla ugras derdı yoktu musterı gelıyodu urunu satıyodun en fazla bıraz toz alıyodun ondan ne olurkı

muhasebecıde calışıodum canım sen nerde calışıyorsun

bende on muhasebe yapıyorum sozde ama bu dukkanın her ısı bnm omuzlarmda

Son düzenleyen: Moderatör:
:44::44::44:kızlar akşama eve gıdınce yemek yapacaklar esra sende ne yemek yapcanız ya akıl verın hergun yemek derdı bıtmıyor ya yardımcı olun :44:

Yok cnm ya işteyim ya ondan yazamadım.Tel çaldı sorunlu onu hallettim.

Buarada ben de muhasebeciyim.

Oo gecelikler falan:)

Bilen var mı google da nasıl gozukmeyeceğiz ya da boyle bir sey var mı acaba?

Ben bıraz once baktımda goggle adımı yazdım cıkmadı valla
sen muhasebe olarak ne ıslerı yapıyorsun cnm

[QUOTE=sardunyam_06_04;27548371]ama onlar gereksiz dersler deillerki özgecim, müslüman bir ülkedeyiz onlarıda öğrenmeli çocuklarımız. :KK31::KK31:

ogrensınler tabıkı ama okulda ogretılecek ılerde cocukların gelısımı ıcın karsılarındakı sınav ıcın daha gereklı dersler var onları ısteyen dısarda da ogrenır hem dusunsene bu ulkede muslumanlardan baska dınlere sahıp ınsanlar yokmu var onların cocuklarına bunu ogreneceksın dıyue sunmak kotu olmazmı

neyse boşver bu konuyu çünkü düşünceden düşünceye değişiyor..

dıger sıım guzeldı tabıkı orda da sıkıntılar vardı ama burdakı gbı musterılerle ugras adamlarla ugras derdı yoktu musterı gelıyodu urunu satıyodun en fazla bıraz toz alıyodun ondan ne olurkı

hayırlısı olsun.. oradaki oğlan arıyomu seni ?

bende on muhasebe yapıyorum sozde ama bu dukkanın her ısı bnm omuzlarmda
[/QUOTE]

:44::44::44:kızlar akşama eve gıdınce yemek yapacaklar esra sende ne yemek yapcanız ya akıl verın hergun yemek derdı bıtmıyor ya yardımcı olun :44:

walla bacım bende bıkım artık hergün neyapıcamı düşünmekten :KK31:
ama bugün mantar sote, sepzeli bulgur, bide cacık yapayım diyorum iymi ?:KK56:

haklısın esracım herkesın dusuncesı aynı olmayabılır ,
hangı oglan arıyo mu kız

X