Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Mesaj sayısı hangi amaçla dolduruluyor? Birkaç yerde daha rast geldi de ne olduğunu henüz bilmiyorum.

msj sayını doldurmadan konu acamıyorsun özel msj gonderemıyosun nedenını bende bılmıyorum kural boyleymıs

Son düzenleyen: Moderatör:
ya sadece kendımle ılgılı yapmak ıstıyorum

Kendinle ilgili de ne mesela??? Yani beklediğin bir gün varsa onun tarihini gireceksin.... Eğer geçmişten bugüne kadar geçen zamanı sayacaksan da geçmişteki tarihi gireceksin... Yani bu zaman tickeri olduğu için muhakkak bir tarih girmen lazım canım :KK34:

Sorma kopardı beni gacı:KK53: Oğlum bak giti bile orda yapmışlar yahu:KK9:

ayyy evet replikler çeviriler çok iyiydi :KK9:

Kendinle ilgili de ne mesela??? Yani beklediğin bir gün varsa onun tarihini gireceksin.... Eğer geçmişten bugüne kadar geçen zamanı sayacaksan da geçmişteki tarihi gireceksin... Yani bu zaman tickeri olduğu için muhakkak bir tarih girmen lazım canım :KK34:

gecmısın tarıhı sececektm ama yoktu kı

ayyy evet replikler çeviriler çok iyiydi :KK9:

bence yapmaya calıssalarda olmaz artık , ılkının yerını tutmaz

evet yaa aynısı gibi olmaz, ben bu aralar İşler Güçlere takılıyorum yaa acayip iyi geliyor bana:KK9:

tarıh gırmeden olmuyo mu kı :26:

O zaman yanlış yere girmişin anniversary seçeneğini tıkla ilk girdiğin zaman siteye.... Tarih girmeden olmaz çünkü zaman tickerı bunlar... :KK34:

İzliycek dizi yok artık ya bende uçurumu izliyorum bunalım ama, gerçekten çok iyi senaryo yazmışlar. Her hafta farklı olay farklı heyecan.

Yooo ben buradayım şunu izliyordum öldüm gülmekten....:KK60:

[video=youtube;5R5wnFco6GE]https://www.youtube.com/watch?v=5R5wnFco6GE&noredirect=1[/video]

X