Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

yok selincim olurmu çok memnun oldum datlum [/QUOTE]

;Bende esracımm:) çook memnun oldm gerçekten sen ne düşünüyorsun okul bittkten sonra? Ben senn dernde olsam kpss düşünürm olmadı bankaya geçerm

Bende esracımm:) çook memnun oldm gerçekten sen ne düşünüyorsun okul bittkten sonra? Ben senn dernde olsam kpss düşünürm olmadı bankaya geçerm[/QUOTE]

selincim walla eşim çalışmamı istemiyor oyüzden çalişmiycam yan gelip yatıcam wallla

anladım canım benim sıkma kendini. erkekte sperm varsa her türlü olur, sperm olmasa tüp bebeği söylemezdi zaten. sanırım spermin hareketi az doğrumu?

bizim komşumuza doktor adam doğuru sen doğuramazsın dedi. tup bebegi önermediği halde dünya kadar para harcadılar tüp bebeğe. sonra pes ettiler. 1 yıla kalmadan allahın hikmeti işte tüp bebeksiz hamile kaldı.

adam doğurur sen doğuramazsın denilen komşumun şuan 3 çocuğu var.

sen hiç sıkıntı etme bak neleri var, seninki halledilir. demekki daha zamanınız var böyle düşün

ne güzel yaaa tabiki allah büyük nasip eder inş.. eşimin spermi iyi ama hareketli sayısı az.

mrb canım hayır başlangıç için 22 yaş çok erken dedi doktorlar..

18-19 la tüp bebek yapan yüzlerce insan var bu sitede onları oku sen canım 22 çok güzel bir yaş[/QUOTE]

özele yaptırmış demekki onlar.. biz ev aldık onun masrafları oldu onlarla uğraştık biraz.
yani anlayacağın yarısını devletin karşılaması lazım onun içinde 23-24 'bekliyorlar.
siz hamilesiniz sanırım rabbim mutlulukla kucağınıza almanızı nasip etsin inş

tatlım fenci olarak az çok biliyorum. spermin dnası önemli. spermin kamçısı var bu hareketliliği sağlıyo. dnası ise spermin baş kısmında. sperm başını yumurtaya sokunca kamçısı dışarıda kalıyo, yani hareketten başka görevi yok. oyuzden hiç dert etme 1 senecik daha sabret, uykusuz geceler için şimdiden hazırlık yap, kötü düşünme

öğlene kadar uyu:) gün gelir uykusuz gecelerini konuşuruz inş canım benim

18-19 la tüp bebek yapan yüzlerce insan var bu sitede onları oku sen canım 22 çok güzel bir yaş

özele yaptırmış demekki onlar.. biz ev aldık onun masrafları oldu onlarla uğraştık biraz.
yani anlayacağın yarısını devletin karşılaması lazım onun içinde 23-24 'bekliyorlar.
siz hamilesiniz sanırım rabbim mutlulukla kucağınıza almanızı nasip etsin inş [/QUOTE]

ok tatlım şimdi oldu devlet sınırı var. Çok şükür canım Allah tüm isteyenlere tez zamanda nasip etsin inşallah. Yaşın çok küçük ama sen okulunu bitir herşeyde bir hayır var işte yumurtaların tazeciktir kadında kusur olmayınca yaşta küçük şansın çok çok yüksek, iyi şanslar.

inş allah nasip eder banada.. nebilim 2 sene olmayınca hayal gibi gelmeye başladı..
ama tüp bebekta şansı olmayanlarda var ben haliimize şükür edryorum..

ok tatlım şimdi oldu devlet sınırı var. Çok şükür canım Allah tüm isteyenlere tez zamanda nasip etsin inşallah. Yaşın çok küçük ama sen okulunu bitir herşeyde bir hayır var işte yumurtaların tazeciktir kadında kusur olmayınca yaşta küçük şansın çok çok yüksek, iyi şanslar.[/QUOTE]

evet çok şükür canım ne gibi sorunları olan var hiç bebek sevgisi tadamayacak insanlar biliyorum..
çok saol bilgilerin için.. dualarını beklerim..
tekrar tşkr.ler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…