Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

kızlar şu hiç geçmez gibi gördüğümüz zaman..gelip geçiyor..yaşlanma korkusu var içimde..biliyorum her yaşın güzelliği ayrıdır..ama insan şu gençlik yıllarını kaybetmekten korkuyo..sizdede varmı..gelin konuşalım

aynen öyle arkadaşım çocuklarımız büyükdükce yaşlanıyoruz ömürde geçiyor ben 23 yaşındayım ben bile ne zaman 23 oldum diyorum ama heryaşın da kendine göre avantajları varrr yaniii

kızlar şu hiç geçmez gibi gördüğümüz zaman..gelip geçiyor..yaşlanma korkusu var içimde..biliyorum her yaşın güzelliği ayrıdır..ama insan şu gençlik yıllarını kaybetmekten korkuyo..sizdede varmı..gelin konuşalım

mrb canım tekrardan hoşgeldin :KK3:
neden bukadar karamsarsınki.. belki o yaşlar seni dahaçok mutlu edecektir evlatlarının mürvetini,torunlarını görmekte güzel bir duygudur eminim..
hem sen kaç yaşındasın ?:26:

Pekii ben öğrtmenim yani işsiz bir öğretmenim bu yıl kpss çalışacağım ama hiçbirşey yapmadan kursa giderek hazırlanacağım 25 yaşındayım:) Öyle yani siiz??

üzülme canım allah büyük nasip eder tez zamanda inş..:KK16:
bende 22 yaşındayım evliyim iktisad 3.sınıfım adım esra :KK42:

Aaa evlimisn ne kadar güzell bebiş falan var mı?? Peki evlilik mii bekarlık mı daha güzeldi evde kalmş biri olrak soruyorum:KK70:

yok canım daha genceciksin ne evde kalması.. ben biraz acele evlendim :KK17:
ya benim için evlik güzel tabiki, helebide deli gibi seviyosan tadından yanmez :KK1:
bebişim yokk maalesef :KK50::KK14:

yok canım daha genceciksin ne evde kalması.. ben biraz acele evlendim :KK17:
ya benim için evlik güzel tabiki, helebide deli gibi seviyosan tadından yanmez :KK1:
bebişim yokk maalesef :KK50::KK14:

Olsun iktisat zor bi bitsin olur inş en tatlısından bi bebişin:) eşin ne iş yapıo piki cnm?? Bu arada yaa bende gülücük falan karakter koymak istiyorm ama nerden açıldığı hakkında bi fikrim yok cahilim sanırm forum konusunda??

X