Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

ohhh sefanız olsun ii yapmışsın arada böyle değişiklikler yap canım kafan dağılır..

Rica ederim tatlım.. Senin bileceğn canım ama koy bencede..

bırı 8 dıerı 10 yasında fıkır onlardan cıktı aslında ıyıkıde kabul etmısım cok eglencelıydı ...

neden canım ya ?

Bu arada sorumu görmedin sanırım, senin almancıyı diyorum nie almanyaya gitti.. Gelmicek mi ?

sırtım agrıyo .. Ve uykumu alamadım sanırım bı uyusukluk var uzerımde yanı ..
Soruyu gordum hayatım sana cvp yazdım ya zaten almanyada yasıyordu adam turkıyeye gezxmeye gelmıstı dedım

sırtım agrıyo .. Ve uykumu alamadım sanırım bı uyusukluk var uzerımde yanı ..
Soruyu gordum hayatım sana cvp yazdım ya zaten almanyada yasıyordu adam turkıyeye gezxmeye gelmıstı dedım

dikkat et canım sırtını nie ağrıttın..

nadiş cvp ben görememişim ozaman kusura bakma
unutmuşum adamın almanyada yaşadığını..
ee senin nerden haberin war bakim doğum gününün olduğundan

hahahhahah face sagolsun o hatırlattı bnde kıbarlık yaptım kutladım oda unutmadgım ıcın sevındı
Cok kotuyum bn ya bu sabah yıne konustuk onunla facede denk geldı

Bu arada bnm belım hep agrıyo canım fıtık var dunde yatagmı degstrdm dedemde kaldım ya ondan oldu

hahahhahah face sagolsun o hatırlattı bnde kıbarlık yaptım kutladım oda unutmadgım ıcın sevındı
Cok kotuyum bn ya bu sabah yıne konustuk onunla facede denk geldı

az deilsin valla sende ha, ee ne dedi peki ? sen neden kötüsün yoksa aşıkmı oldun adama ?

ortalıgı b..k goturuyo napım oksuruyom hapsırıyom sonra kız

evet haklısın pislik içinde yaşanmıyo.. dikkatli temizle kendini sakınarak ok bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…