Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

sardunyammm nerelerdesın bacım sen ya ...
yuvana gerı don yavru kusum ...
özledımmm ... :KK43:

gorustugumuze cok sevındım ozlemıstım senı ... ne zaman doneceksın yuvana kız zaman gecmıyo buralarda valla

kucuk kuzenımın en kucugumuz o bgn dogumgnu var :emir_bebek:

anladım canım çok sewiyosun sanırım.. nice senelere girsin sağlıkla mutlulukla inş :KK16:

aslında calısmayı cok ıstıyordum tatlım ama bu yaz pek de ıı gecmedı bnm ıcın ruhsal bunalımımdan fırsat bulup calısamadım desek dha dogru olur ..

haklısın tatlım olsun senden önemli deil, inş hepsini gecersin :KK76:

anladım canım çok sewiyosun sanırım.. nice senelere girsin sağlıkla mutlulukla inş :KK16:

haklısın tatlım olsun senden önemli deil, inş hepsini gecersin :KK76:

cok sevmek ne demek kız olurum onun ıcın
ıns gecerım zaten harclarda kalktı bundan sonra okumaya devam hahahha:KK60:

gorustugumuze cok sevındım ozlemıstım senı ... ne zaman doneceksın yuvana kız zaman gecmıyo buralarda valla

valla bende çok özledim ama napim gardaşımdan pek fırsat kalmıyo bana..
1 haftaya kadar eski hızımla dönerim, kanımca :44:

sagol zanım :)
eee anlat kardesınle neler yapıyonuz nedıyonus kız kardesın mı erkek mı

walla ben işlerimi bitirene kadar pc'ye takılıyo kardeşim işlerim bittikten sonrada hadi abla gezelim diyo gezmeye çıkıyoruz..
biraz çılgın..:KK53:
o gün lunaparka gittik ben hiç gondola binmemiştim çünkü korkuyodum.. gel dedi korma valla çok eğlenceli dedi..
bindim hemde en başa allahım paramızı verip resmen işkence çektim ya okadar kötü oldum nefesim kesildi resmen anlatamam..

valla bende çok özledim ama napim gardaşımdan pek fırsat kalmıyo bana..
1 haftaya kadar eski hızımla dönerim, kanımca :44:

walla ben işlerimi bitirene kadar pc'ye takılıyo kardeşim işlerim bittikten sonrada hadi abla gezelim diyo gezmeye çıkıyoruz..
biraz çılgın..:KK53:
o gün lunaparka gittik ben hiç gondola binmemiştim çünkü korkuyodum.. gel dedi korma valla çok eğlenceli dedi..
bindim hemde en başa allahım paramızı verip resmen işkence çektim ya okadar kötü oldum nefesim kesildi resmen anlatamam..

ıns don canım ozledım valla..
kardesın kız mı erkekmı ...
gondol cok kotu bn bıkere bayılıyodum neredeyse kız

X