Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

iyim tatlım sen nasılsın neler yapıyosun ?
adın tuba ve öğretmendin sanırm ve bekardın deilmi :44:

Maşallah canım beeee hafızan süpermişşşş:KK9: Valla sıkıntılardayım şu aralar tatlım ya,bizim kadrolar falan açıklandı ya alım çok fazla oldu bu sene gel gör ki benim puan düşük hiç bir yer gelmeyecek bana..Tekrar bir sene daha hazırlık bir kez daha sınav stresi falan filan...Bu aralar takılıyorum öyle iştee ye iç yat misaliii:nazar:hatta browni yaptım bugun onu yiyorum şimdi yemege vurdum kendimii:KK34:

noldu kız neden hemen ayrıldınız ? bu arada aynı yaştayız tuğçecim :KK34:[/QU görüşmedik yuzyuze gelmek istemedi pek yanasmadı bende deım uzaktan tanısılırmıayrılalım dedım bıttı konusmuyoruz artık ölemi yasıtız sevındım

anladım canım biraz karmaşık bir ilişki olmuş ozaman boşver.. sıkma canını :KK34:
evet yaşıtız tatlım.. ben temmuz doğumluyum sen ?

tamam canım teşkrler sagolun

rica ederim bebişim ne demek..

Maşallah canım beeee hafızan süpermişşşş:KK9: Valla sıkıntılardayım şu aralar tatlım ya,bizim kadrolar falan açıklandı ya alım çok fazla oldu bu sene gel gör ki benim puan düşük hiç bir yer gelmeyecek bana..Tekrar bir sene daha hazırlık bir kez daha sınav stresi falan filan...Bu aralar takılıyorum öyle iştee ye iç yat misaliii:nazar:hatta browni yaptım bugun onu yiyorum şimdi yemege vurdum kendimii:KK34:

ayy hafızam pek iyi deildir ama demekki unutulmamışsın :KK34:
anladım canım üzülme allah büyük olur belki.. öğretmenlik şartmı.. kpss'ye falan girdinmi?
ohh browniyede bayılırım :KK56: afiyet olsun ama fazlada yeme :KK1:

ayy hafızam pek iyi deildir ama demekki unutulmamışsın :KK34:
anladım canım üzülme allah büyük olur belki.. öğretmenlik şartmı.. kpss'ye falan girdinmi?
ohh browniyede bayılırım :KK56: afiyet olsun ama fazlada yeme :KK1:

Kpss ye girdim canım 70 aldım bizim atamalar da 86 da..Teşekkür ederim kuzum ama bak ben de seni unutmadım hemen atladım...Evet kuzum öğretmenlik şart seviyorum mesleğimi çünkü..Bir dahaki seneye olacak inşallah...Valla acayip yedim fena bişey olmuştu hemen resmini koyuyorum keşke sanada gönderebilsemmm:KK16:
$2.jpg $3.jpg

Kpss ye girdim canım 70 aldım bizim atamalar da 86 da..Teşekkür ederim kuzum ama bak ben de seni unutmadım hemen atladım...Evet kuzum öğretmenlik şart seviyorum mesleğimi çünkü..Bir dahaki seneye olacak inşallah...Valla acayip yedim fena bişey olmuştu hemen resmini koyuyorum keşke sanada gönderebilsemmm:KK16:
Eki Görüntüle 501647 Eki Görüntüle 501648

üzülme tatlım öğrtmen olursun inş.. dua edicem sana :KK16::KK16:
yaa tubiş kız çok leziz görünüyo.. afiyet olsun canım sana..
bende yemiş kadar oldum :KK1: :KK56:

Sağol kuzum tarifini yazdım almak istersen göz at 8 dakikada oluyo söylemesi ayıp:KK52:
sen neler yapıyosun canım nasıl gidiyor hayat????

kız nerede yazıyo tarifi bende aliym walla... belki benim yaptığımdan değişiktir..
bende iyim canım napim kocişimle çay içiyom.. maç izliyo kafam şişti walla :KK36::KK36:

Ben de kolay ama lezzetli şeylere bayılıyorummm...Denedikce yaptıkca koyacagım tatlım bekle beniiii:KK34:

peki canım :KK34:
tubiş benim şimdi çıkmam lazım ütü yapıcam.. sabahtan beri yapıcam, yapıcam bi yapamadım.. :KK1:
gidimde yapim olurmu ? herzaman beklerim canım.. ben olmasam bile istediğin gibi takılabilirsin.. topik senin..:KK34:
çok öptm seni iyi geceler... :KK54::KK54::KK54:

peki canım :KK34:
tubiş benim şimdi çıkmam lazım ütü yapıcam.. sabahtan beri yapıcam, yapıcam bi yapamadım.. :KK1:
gidimde yapim olurmu ? herzaman beklerim canım.. ben olmasam bile istediğin gibi takılabilirsin.. topik senin..:KK34:
çok öptm seni iyi geceler... :KK54::KK54::KK54:

Netim koptu benim de yeni geldim...KOlay gelsin canım sana,teşekkür ederim ayrıcaa:KK54:görüşmek üzere...

X