Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

:KK33:
üniversite stajı canım. Bölüm bilgisayar programcılığı staj raporu tutyoruz da her gün eksik günlerim var :KK30:
benım lisede çocuk gelişimmi okuyan arkadaşlarım vardı bayağı zahmetli oluyor yaa :26:

bende lısede okudum tatlım ... ömrümden ömür gıttı ama bıtırene kadar

hoşgeldin canım çekilmez o ses ya sen gitmdinmi düğüne

slm canım sende cık ıkı gobek at ıyı gelır acılırsın :KK60:
saka bıyanada cok rahatsızlık verıcı bısey bılıyorum sıkayet etsende olmuyo zor bı durum yanı:KK50:

gidemem kızlarr daa ben gelmeden kayınvalıdem onlarla küsüşmüş sade camdan bakıyom oğlanıda uyuttuk zorla kapadık kapıyı bacayı :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: ewde oynıyayım :21::21::21: ay oynamktanda nefret ederım bu arada latin dansları hariç diğer danslar hep saçma gelmiştir latinmiyim :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:neyim

gidemem kızlarr daa ben gelmeden kayınvalıdem onlarla küsüşmüş sade camdan bakıyom oğlanıda uyuttuk zorla kapadık kapıyı bacayı :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: ewde oynıyayım :21::21::21: ay oynamktanda nefret ederım bu arada latin dansları hariç diğer danslar hep saçma gelmiştir latinmiyim :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:neyim

belki önceki hayatında latinmişsindir canım:KK1::KK1::KK1:

X