Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Canım evet, dediğin gibi dikkatimden kaçmış. Valla küçücük bir süngere 12 tl verdim ama verilen parayı hakediyor

borea birde mavi anemon çiçeği kreminden bahsetmişsin bir başkası daha bana tavsiye etmişti bu kremi.karasız kaldım karasefaotu krem ile ikisi arasında sen ne önerirsin....

borea birde mavi anemon çiçeği kreminden bahsetmişsin bir başkası daha bana tavsiye etmişti bu kremi.karasız kaldım karasefaotu krem ile ikisi arasında sen ne önerirsin....
Canım mavi anemonun piyasada maalesef sahtesi çok. Orjinalleri birkaç marka ve bazılarında paraben var. Eczanelerde satılanlar var. Yengemin kullandığının markasını hatırlayamıyorum ama paraben yoktu. Ayrıca şu da var, bu kremi daha çok 40-45 hatta 50 yaş üzeri için tavsiye ediyorlar. Yaşın gençtir büyük ihtimal. Onun için karakafesotu hem yaşına daha uygundur hem de doğal sağlıklı bir içeriğe sahip.

Kızlar eczanede satılan mavi anemon kreminden bahsetmiştim. Markayı öğrendim: Softem

boreas09 ben kendimede annemede karakafesotu kremini, annem 43 yaşında kırışılıklar ve nemlendirici olarak onada yeterli olurmu acaba ?:44:

hayır kokmuyor normalde ben sirke kokusundan nefret ediyorum ama hiç kokmadı yani..:)

ben sirkeli suyu durulamadan çıkıyorum.bir defasında duruladım da yine saçım kirli gb.kalmıştı o yüzden son durulama suyum oluyor....

tmm cnm bide öyle yapim denim :KK16:

boreas09 el kremi tarifin için çok çok teşekkür ederim.kör gb.bir göremedim yani şu sipariş linkini.google dan zeytinburnu tıbbi ve aromatik bitkiler bahçesi yazdım.sayfada ürünler kısmına tıkladım ama ne sepet ne de adet yazısını göremedim yani :KK43: bir daha bakacağım...
fresh line ürünleri ilk başta biraz pahalı gelse de oldukça bereketli.kremi alalı 10 ay oldu daha bitmedi...bende deniz süngerinin özellikle burundaki siyah noktalar için birebir old. duymuştum ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum.araştırdım ama bulamadım boreas09 sen nasıl ve ne zaman kullanıyorsun ve ne kadara aldın?siyah noktalar için peelingin bile etki etmediği bir dönemdeyim de.......

bu süngeride yeni görüm şimdi benimde sivilceden yana brz lekelerim var hafif hafif bunuda bi denemek lazım sanırım :21:

merhaba arkadaslar
bahsettiğiniz bitki sandığı sitesine baktım da benim cildim yağlı ve ufak sivilceler var..
bitkisandıgı hayıt özlü sivilce kremini kullananlar var mı varsa nasıl işe yarıyor mu bide bu sünger nedir acaba onun için de biraz bilgi alabilir miyim :KK34:

boreas09 ben kendimede annemede karakafesotu kremini, annem 43 yaşında kırışılıklar ve nemlendirici olarak onada yeterli olurmu acaba ?:44:
Canım kendine karakafesotu, annene atkestanesi kremini al. Annen de gözaltı için senin kreminden kullansın yani çalsın:KK9:

merhaba arkadaslar
bahsettiğiniz bitki sandığı sitesine baktım da benim cildim yağlı ve ufak sivilceler var..
bitkisandıgı hayıt özlü sivilce kremini kullananlar var mı varsa nasıl işe yarıyor mu bide bu sünger nedir acaba onun için de biraz bilgi alabilir miyim :KK34:

bence işe yarar, kullanmadım ama. ürünleri yapanlara güveniyorum. kullanırsanız bize geribildirimde bulunabilir misiniz?
bir de benim yüzümde sivilce izleri var ve çıkan sivilceler uzun süre minik kırmızı leke halinde durup sonra iz bırakarak gidiyor. durum çok feci olmasa da bunun için bir çare var mıdır? özlelikle sol yanağımın orta kısmında iki cm çaplık bir iz yumağı var yakından bakılınca.

merhaba arkadaslar
Hayıt özlü kullanmadım ama Bitki Sandığı'ndaki her krem işe yarar. Hayıt özlü sivilce ve akneli ciltler için olduğu için bence rahatlıkla kullanabilirsin çünkü krem tamamiyle bitkisel. Bu süngeri de Fresh Line'dan almıştım ama maalesef Ankara ve Eskişehir'de şubeleri var. Doğal işlenmemiş sünger, peeling etkisi yapıyor ve yüzü çok güzel temizliyor ama sen de bulunduğun yerde bulabilirsin diye düşünüyorum.

Canım kendine karakafesotu, annene atkestanesi kremini al. Annen de gözaltı için senin kreminden kullansın yani çalsın:KK9:

olur mşh güzel kadın annem krışıklıkları bi bıyık dediğimiz yanlarda bide hafif göz kenarlarında atkestanesi kreminin yararlarını birazcık anlatırmısın cnm :21::21:

bence işe yarar, kullanmadım ama. ürünleri yapanlara güveniyorum. kullanırsanız bize geribildirimde bulunabilir misiniz?
bir de benim yüzümde sivilce izleri var ve çıkan sivilceler uzun süre minik kırmızı leke halinde durup sonra iz bırakarak gidiyor. durum çok feci olmasa da bunun için bir çare var mıdır? özlelikle sol yanağımın orta kısmında iki cm çaplık bir iz yumağı var yakından bakılınca.
krizsavar elma sirkesini sulandırıp pamukla o bölgelere sürmeyi bir dene. Aslında lavanta suyu da işe yarar ama sen bunu bir dene... Bir de yumurta akını iyice çırpıp yüzüne sür, kuruduktan sonra haşlanmış pirinç suyuyla yüzünü yıka bakalım, belki işe yarar. Pirinç suyu hem lekeleri giderir hem de cilt tonunu açar

krizsavar elma sirkesini sulandırıp pamukla o bölgelere sürmeyi bir dene. Aslında lavanta suyu da işe yarar ama sen bunu bir dene... Bir de yumurta akını iyice çırpıp yüzüne sür, kuruduktan sonra haşlanmış pirinç suyuyla yüzünü yıka bakalım, belki işe yarar. Pirinç suyu hem lekeleri giderir hem de cilt tonunu açar

vav süper bilgiler :KK16: lavanta suyu kesinlikle işe yaradı. ama bunları da deneyeceğim, not alıyorum, çok sağol :KK16:
bunları hangi aralıkla yapacağım?
ve elma sirkesi olarak özellikle kullandığınız markalar var mı?

Son düzenleme:
olur mşh güzel kadın annem krışıklıkları bi bıyık dediğimiz yanlarda bide hafif göz kenarlarında atkestanesi kreminin yararlarını birazcık anlatırmısın cnm :21::21:

Atkestanesi cildin toparlanmasında, sıkılaştırılmasında ve özellikle göz çevresindeki ince çizgileri açmada etkiliymiş.( Ben sadece karakafesotunu göz için sürülebilir diye biliyordum ama şimdi bakınca atkestanesinin göz çevresi için de kullanılabildiğini öğrenmiş oldum) Ama kesinlikle düzenli ve masaj yaparak kullanması gerekiyor ki, faydasını görebilsin. Bu krem tamamiyle bitkisel olduğu için öneririm

Ama mavi anemon kremini de tabiki tavsiye ederim. Ama mavi anemon göz çevresi için kullanılmıyor..

Yalnız, bir de uyarı, içeriği bitkisel olan kremleri kesinlikle buzdolabında muhafaza etmek gerekiyor

Göz çevresi kırışıklıkları için bir formül daha, üzüm çekirdeği yağı ve organik pamuk ikilisi. Üzüm çekirdeği yağından az bir miktar pamuğa döküp, hafif tampon hareketiyle göz çevrene sürüyorsun

:KK3:
Atkestanesi cildin toparlanmasında, sıkılaştırılmasında ve özellikle göz çevresindeki ince çizgileri açmada etkiliymiş.( Ben sadece karakafesotunu göz için sürülebilir diye biliyordum ama şimdi bakınca atkestanesinin göz çevresi için de kullanılabildiğini öğrenmiş oldum) Ama kesinlikle düzenli ve masaj yaparak kullanması gerekiyor ki, faydasını görebilsin. Bu krem tamamiyle bitkisel olduğu için öneririm

Ama mavi anemon kremini de tabiki tavsiye ederim. Ama mavi anemon göz çevresi için kullanılmıyor..

Yalnız, bir de uyarı, içeriği bitkisel olan kremleri kesinlikle buzdolabında muhafaza etmek gerekiyor

Göz çevresi kırışıklıkları için bir formül daha, üzüm çekirdeği yağı ve organik pamuk ikilisi. Üzüm çekirdeği yağından az bir miktar pamuğa döküp, hafif tampon hareketiyle göz çevrene sürüyorsun

aldım aldım bütün notları aldım benim tercihimde at kestanesinden olacak cnm yapalım güzelleşelim :21: ilerisi için bunlar banada lazımm cnmm benim çookk sağol verdiğin bilgiler için :KK54::KK54:

Son düzenleme:
teşekkür ederim deniz süngeri hakkında yarrdımcı old. için boreas09.aktarda sordum 7 liraydı dediğin gb. küçücük birşeydi ve rengi de koyu kahverengiydi süngerin.senin fresh line den aldığın süngerde koyu kahverengi mi ?

vav süper bilgiler :KK16: lavanta suyu kesinlikle işe yaradı. ama bunları da deneyeceğim, not alıyorum, çok sağol :KK16:
bunları hangi aralıkla yapacağım?
ve elma sirkesi olarak özellikle kullandığınız markalar var mı?
Güvendiğin bir marka olsun markası önemli değil. Haftada bir maskeyi yapabilirsin, elma sirkesini de haftada 2 kere yap bence

$toplutarak.jpg

ve beğendiğim kemik tarak budur buldum sizinlede paylaşmak istedim:KK16:

teşekkür ederim deniz süngeri hakkında yarrdımcı old. için boreas09.aktarda sordum 7 liraydı dediğin gb. küçücük birşeydi ve rengi de koyu kahverengiydi süngerin.senin fresh line den aldığın süngerde koyu kahverengi mi ?
Doğru canım. Benimki de koyu kahve, şekilsiz ve sert... Aktardakinin fiyatı iyiymiş. Bence hiç kaçırma al!

X