Sat 29 ocak belirti 0

sems83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2010
23
0
Sat 29 ocak. Gelen giden yok. Ne akıntı, ne göğüs ağrısı, ne kasık ağrısı hiçbir şey yok. Adet olcam desem belirti yok. Hamileyim desem oda yok testler hep negatif. Gerçi benim adetlerim hep düzensizdir. Kan testide yaptırmak istemiyorum. çünkü 5.5 yıldır ondan da yoruldum. Hayırlısı inşallah bebek müjdesini alırımda ailemede veririm.

inşallah hamişsindir canım biraz daha bekle bakalım sonra bir test daha yaparsın Allah bekletmeden versin meleğini inşallah sana ve isteyen herkese:KK16:belirti olmadan hamile kalanlarda var canım hayırlısı inşallah bekliyorum mutlu haberini inşallah :KK71:

Benimde sat 30 ocak 28 günde bir adet olurum. Normalde adetin 1 haftadan fazla geçmiş. Belirti arama hiç, tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım ne sat tan önce ne sonra hiçbir belirtim olmadı. Sadece adetten 3-4 gün önce 1 gün az belim ve karnım ağrıdı (ama her adetten önce yaşarım bunu) şu an test sonuçlarına göre hamile olduğum halde hala o saydığın belirtiler yok sadece adetim gecikti. İnşallah hamilesindir. Normalde adetlerin kaç gün gecikiyordu?

Benimde sat 30 ocak 28 günde bir adet olurum. Normalde adetin 1 haftadan fazla geçmiş. Belirti arama hiç, tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım ne sat tan önce ne sonra hiçbir belirtim olmadı. Sadece adetten 3-4 gün önce 1 gün az belim ve karnım ağrıdı (ama her adetten önce yaşarım bunu) şu an test sonuçlarına göre hamile olduğum halde hala o saydığın belirtiler yok sadece adetim gecikti. İnşallah hamilesindir. Normalde adetlerin kaç gün gecikiyordu?

çok nadir düzenlı olmuşumdur. çoğunlukla 34 günde bir ama 40-45 bulduğu olur canım. inşallah sen bebeğini sağlıkla dünyaya getirirsin.

yaptığım testlerin sayısını unuttum. incecik silik çizgi bile yok. Allahım yardım et. böyle bi şey olur mu. yani hamilelik olabilir mi. ha dün göğüslerim hafif ağrımaya başladı. galiba 1 yıllık aradan sonra yine tedavi yolu göründü. ama ben doktora gidince daha fena oluyom. stres yapıyom. inşallah gerek kalmaz ve bir gün bende hikayemi yazarım burdan sonunda hamileyiiiiiiiim diye. hayali bile güzel.

RABBİM İSTEYEN HERKESE HAYIRLISIYLA VERSİN İNŞALLAH YANI SIRA DA BİZE.

antibiyotik de adeti geciktiriyor. kullandın mı hiç. benim de 2 gün geçti gögüslerim ağrıyo. sancım oldu adet olcak gibi ama olmadım. bekliyorum.

Kan tahlili yaptır yine hala negatifse biran önce doktora git bence.

antibiyotik de adeti geciktiriyor. kullandın mı hiç. benim de 2 gün geçti gögüslerim ağrıyo. sancım oldu adet olcak gibi ama olmadım. bekliyorum.

antibiyotik kullanmadım hiç. çok kötü üşütmüştüm 3 hafta önce o zaman bile almadım. parol içtim sadece.bilmiyorum hayırlısı

Sat 29 ocak. Gelen giden yok. Ne akıntı, ne göğüs ağrısı, ne kasık ağrısı hiçbir şey yok. Adet olcam desem belirti yok. Hamileyim desem oda yok testler hep negatif. Gerçi benim adetlerim hep düzensizdir. Kan testide yaptırmak istemiyorum. çünkü 5.5 yıldır ondan da yoruldum. Hayırlısı inşallah bebek müjdesini alırımda ailemede veririm.

selam kızlar. bende hala belirti de yok kırmızı da. 10 dan fazla test yaptım çıkmıyo bişey. Allah'ım inşallah hayırlısı ile bir bebeğim olur. Allah'ın dileyene versin inşallah.

X