şarköyde tatil

mirayarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2008
1
0
39
merhaba ben bu sene temmuzda yıllık izne ayrılacağım ucuz istanbula yakın ve bunlarla beraber eğlenebileceğim ailem (annem-babam kardeşlerim) ile gidebileceğim bi tatil istiyordum tekirdağ/şarköye karar verdim ama nerde nasıl kalacağımla ilgili bana bilgi verirseniz özellikle kalan arkadaşlardan rica edeceğim şimdiden teşekkür ederim:KK30:

canım biz geçen yıl kaldık coşkun otel de nette sitesi telide vardı aradık fiyat öğrendik yer ayırttık.tam ailece gidilebilecek bi yer sarköy ben sevmiştim şahsen.denizi de temiz.google ye şarköy otel motel falan yazınca bi çok yer çıkıyor.sedef pansiyon vardı bi de mesela denize yakındı yani daha ucuz bi tatil istiosan orayı öneririm o zaman gidenler memnun olduklarını söylüyorlardı.coskun otelin günlüğü 100 tl civarına falan geliodu.su an hatrlayabildiğim bu kadar

merhaba ben bu sene temmuzda yıllık izne ayrılacağım ucuz istanbula yakın ve bunlarla beraber eğlenebileceğim ailem (annem-babam kardeşlerim) ile gidebileceğim bi tatil istiyordum tekirdağ/şarköye karar verdim ama nerde nasıl kalacağımla ilgili bana bilgi verirseniz özellikle kalan arkadaşlardan rica edeceğim şimdiden teşekkür ederim:KK30:

slm canım şarköy öğretmen evinde kalmıştım iki yıl önce çok uygun fiyat.öğrt olmasan bile halkta kalabiliyo.iyi tatiller

X