şansim varmi ikiz annesi olmaya?

Bende merional kullandım hamile kaldım :) ilk test yaptık b hcg 29 çıktı bir gün sone tekrar gittik 62 çıktı şimdi meraktan patlıyorum acaba ikiz mi diye :)
Kızlar benm teyzem ikiz kardeşlerm ikiz babamın halası ikiz 4+2 de hcg değerim 1861 çıktı dr ikiz olabilir dedi şuan 7+2 deyim geçen hafta tek kese tek kalp atışı duyduk 12 haftaya kadar oluşabilir dedi dr.um bilgisi olan var mı

aslında doktor kontrolünde klomen gibi bi ilaç kullansaniz çoğul gebelik ihtimaliniz yüksek olur :) çünkü klomen 1 ayda çoğu kadında 1den fazla yumurta oluşmasını sağlıyor. tabi sonrası Rabbimin takdiri
Nasıl oluyor o acaba benim adetimi geçtiğinin 2. Günü 182 idi 2 gün sonra 474 oldu bana değer bir kat daha fazla gibi geldi zaten bu klomen kullanabiliyormuyum nasıl oluyor değerlerden anlaşılırmı ki ama benin döngüm geç oldu geçen ay 15 gün geçtikten sonra kanamam oldu sizce kaç haflıktır birde normal mi çoğul olabilir mi acaba

Nasıl oluyor o acaba benim adetimi geçtiğinin 2. Günü 182 idi 2 gün sonra 474 oldu bana değer bir kat daha fazla gibi geldi zaten bu klomen kullanabiliyormuyum nasıl oluyor değerlerden anlaşılırmı ki ama benin döngüm geç oldu geçen ay 15 gün geçtikten sonra kanamam oldu sizce kaç haflıktır birde normal mi çoğul olabilir mi acaba
ultrasonda kese görülünce haftasi da ikiz olup olmadigida anlaşılır cnm. 1500 civari olunca sanirim vajinal ultradonda kese görünür

Gebelik başlayınca kullanılamaz değil mi
evet kullanılmaz gerek de yok zaten. senin artik ya ikizdir ya tek bu saatten sonra degismez. kese görülünce kalp atışı duyulunca anlasilir ikiz mi tek mi. ikiz olunca kan degeri 2 katindan fazla artiyor ama 2 katindan fazla artik tek bebege hamile olan arkadaslarda oldu

evet kullanılmaz gerek de yok zaten. senin artik ya ikizdir ya tek bu saatten sonra degismez. kese görülünce kalp atışı duyulunca anlasilir ikiz mi tek mi. ikiz olunca kan degeri 2 katindan fazla artiyor ama 2 katindan fazla artik tek bebege hamile olan arkadaslarda oldu
Yaa tamam teşekkür ederim tekrar

X