şansim varmi ikiz annesi olmaya?

kirgincicekler

❤❤❤❤AzerbaYcaN❤❤❤❤
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2014
3.508
4.604
hanimlar bir kizim var henuz 5 aylik.birşeyi cok merak ediyorum.ailede ikiz sadece teyzemde var.başka hickimsede yok acaba ikiz gebelik şansim varmidir? ikizlerim olsun cok istiyorum :)

hanimlar bir kizim var henuz 5 aylik.birşeyi cok merak ediyorum.ailede ikiz sadece teyzemde var.başka hickimsede yok acaba ikiz gebelik şansim varmidir? ikizlerim olsun cok istiyorum :)
aslında doktor kontrolünde klomen gibi bi ilaç kullansaniz çoğul gebelik ihtimaliniz yüksek olur :) çünkü klomen 1 ayda çoğu kadında 1den fazla yumurta oluşmasını sağlıyor. tabi sonrası Rabbimin takdiri

merhaba :) bizim ailede ikizler çok olduğu için bugün e kadar öğrendiğim bilgileri paylaşmak istedim.ama ne kadarı doğrudur bilmiyorum.
kiz gebelik anneden kıza geçiyormuş diye duydum hep.yani kuzeninizde olma ihtimali çok yüksek.bunun en iyi örneği bizim ailede var sanırım :)

benim anneannem ikiz(2 kız) ,annem ikiz(1 kız 1 erkek) ve kardeşlerim ikiz(2 erkek) :KK70: kardeşlerimin ikisi de erkek,ben kız olduğum için ikiz doğurma ihtimalimin çok yüksek olduğunu söylüyor herkes ,ama ben ikiz olmadığım için olmayadabilir.
anneannemlerde sadece o ikiz doğurmuş..annemlerde de sadece annem ikiz doğurdu.şuan a kadar kuzenlerimden çoğul gebelik yaşayan olmadı

aslında doktor kontrolünde klomen gibi bi ilaç kullansaniz çoğul gebelik ihtimaliniz yüksek olur :) çünkü klomen 1 ayda çoğu kadında 1den fazla yumurta oluşmasını sağlıyor. tabi sonrası Rabbimin takdiri
gecen sene klomen kullanmiştim hamilelik icin 3 yumurta oluştu ama sadece 1i dollendi

merhaba :) bizim ailede ikizler çok olduğu için bugün e kadar öğrendiğim bilgileri paylaşmak istedim.ama ne kadarı doğrudur bilmiyorum.
kiz gebelik anneden kıza geçiyormuş diye duydum hep.yani kuzeninizde olma ihtimali çok yüksek.bunun en iyi örneği bizim ailede var sanırım :)

benim anneannem ikiz(2 kız) ,annem ikiz(1 kız 1 erkek) ve kardeşlerim ikiz(2 erkek) :KK70: kardeşlerimin ikisi de erkek,ben kız olduğum için ikiz doğurma ihtimalimin çok yüksek olduğunu söylüyor herkes ,ama ben ikiz olmadığım için olmayadabilir.
anneannemlerde sadece o ikiz doğurmuş..annemlerde de sadece annem ikiz doğurdu.şuan a kadar kuzenlerimden çoğul gebelik yaşayan olmadı
kiz kuzenim yok canim.benimde iki ablam var onlardada yok.sizin ailedü ne cok ikiz varmiş boyle :) ne kadar guzel keşke benimde olsa eşimde cok istiyo :)

Bende ikizim ikizmi olur ücüzmü benim bilemem.. annemden o geni tasiyorum doktorlarin dedigine gore.. klomen vs ilaclsrla yumurtaniz cogalip ihtimal artabilir.
Bi arkadasta ikizdi cocuklari 3üz oldu. Kismet hayirlisi olsun

Ama yinede klomen kullandigimda 4 5 tane yumurtam olmustu tutmadi 1 kere kullanip biraktim zaten.. Allah bilir kaćiz olcagnii.. 1 tanesi gelsnde ksmtse bi:)

Aminn.. allah gonlünüze gore versin insallah :) yine yine deneyin olur moluur kimbilir Allahtan baska..

kiz kuzenim yok canim.benimde iki ablam var onlardada yok.sizin ailedü ne cok ikiz varmiş boyle :) ne kadar guzel keşke benimde olsa eşimde cok istiyo :)

"kiz gebelik anneden kıza geçiyormuş diye duydum hep.yani kuzeninizde olma ihtimali çok yüksek.bunun en iyi örneği bizim ailede var sanırım :) "
mor olan yerde ikiz gebelik yazıcaktım ama ' i ' yi unutmuşum :KK48:
evet canım bizim ailede gelenek gibi olmuş artık:KK48: ikiz annesi olmak çok zordur ama onları aşkla büyüteceğin için bence çok şanslı bi anne olabilirsin.aile de uzaktan birinde bile varsa eğer ikiz gebelik yapma şansın var.
inşAllah sizde bi ikiz annesi babası olursunuz.:KK200::anneadayı::anneadayı:

Bende merional kullandım hamile kaldım :) ilk test yaptık b hcg 29 çıktı bir gün sone tekrar gittik 62 çıktı şimdi meraktan patlıyorum acaba ikiz mi diye :)

Bende merional kullandım hamile kaldım :) ilk test yaptık b hcg 29 çıktı bir gün sone tekrar gittik 62 çıktı şimdi meraktan patlıyorum acaba ikiz mi diye :)
Allah gönlüne göre versin :) sanirim ikiz olup olmadığı 7. hafta filan belli oluyormus. tatlı bir heyecan. Rabbim bana da yaşamayı bu ay nasip eder insallah :)

X