sanırım psikolojik hamileyim

CRNSRKN

Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
3
0
arkadaşlar merhaba aralık ayında evlendim. normalde ocak ayının 9 unda adet olmam gerekiyordu. hala olmadım ayın 9 undan öncesine kadar hala devam eden acayip bir uyku isteği ki uyumasam bile devamlı uzanmak istiyorum, kıvamlı beyaz bir akıntı, devamlı yemek yeme isteği ve şiş bir karnım var. hani karın adet öncesi şişer ya o şekilde . geçen gün kasıklarımda garip bir sızı hissettim ayrıca cinsel organımın aşağı kısmında sanki soğuk bir demir bağlanmış gibi garip bir duygu bir ağrı hissettim. mide bulantım yok. sık idrara çıkmıyorum. ayaklarım devamlı buz gibi. adet olacakmış hissi var ama birtürlü olamıyorum. yalnız ilişki de geri çekilme yöntemi uygulamıştık. yani tam bir birleşme gerçekleşmedi. acaba hamile olabilir miyim ?
test yapacak durumda değilim şuan küçük bir yerde köydeyim ve bulunduğum yerde eczane yok.haftaya cumartesiye kadar testte yaptıramam. tam bir birleşme olmadığı için psikolojik olduğunu düşünüyorum. ama acayip derecede kendimi hamile hissediyorum ve aşırı duygusalım hemen ağlıyorum. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunuz bana...:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…