Sanırım oğluşum olcakkk....

sxuxrmelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
362
3
Hamiş arkadaslarr... ben 13+5 gunluk hamişim.dun dr.a gıttım buyuk ıhtımal erkek dedii.sızce degısme ımkanı varmı,,,bıde sız ogrendıgınızde ne hıssettınız,esınız ne yaptı?ayy bız cok heyecanlandık yavrumu ılk defa bukadar net ve hareketlı gordum ıcım bı hos oldu,gozyaslarımı tutamadım.anne oldugumu daha cok hıssettım,hadı duygularımızı paylasalım ne dersınızzz?

cnm biz daha o aşamalara gelemedik sekiz artı ikideyim 1 ay sonra ikili için gideceğim
hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla al kucağına ...........

bende ultrasona gittiğimde o ekradna fasulyelerimi gördüğümde doktora soracağım bütün şikayetlerimi unutuyorum ....resmini bilem istemeyi unutuyorum ekrandaki o görüntü benle kalacak gibi geliyor....

canım muhtemelen doğrudur doktorun sallayarak bakmadıysa.
benim doktorum 12 haftalıkken kız dedi..
Allahım sağlıkla kucağına kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah:Saruboceq:

Canım hayırlı olsun, ben daha erken öğrenmiştim 12 haftalıkken doktor erkek demişti şu an 23+3 günlüğüm ve 2 hafta önce %99 erkek dedi doktorumuz şimdilik bir değişme yok ama her şey olabilir tabii, sağlıklı olsunlarda çok önemli değil. biz halen her gördüğümüzde çok heycanlanıyoruz, şimdi bide tekmeleri başladı bu da tarif edilemez güzel bir duygu allahım isteyen herkese nasip etsin. sevgiler

Canım hayırlı olsun, ben daha erken öğrenmiştim 12 haftalıkken doktor erkek demişti şu an 23+3 günlüğüm ve 2 hafta önce %99 erkek dedi doktorumuz şimdilik bir değişme yok ama her şey olabilir tabii, sağlıklı olsunlarda çok önemli değil. biz halen her gördüğümüzde çok heycanlanıyoruz, şimdi bide tekmeleri başladı bu da tarif edilemez güzel bir duygu allahım isteyen herkese nasip etsin. sevgiler

evet yaa tekmeler harika bir duygu..
bende yeni yeni hissetmeye başladım..Allahım her isteyene yaşatsın inşallah

değişme olmaz tabii ki ama yanlış görmüş olabilir...çünkü bazen kordonunuda pipiye benzetebiliyorlar...çünkü benim kardeşimin başına geldi gittik doktora ilk göstermedi sonra bir daha gittiğimizde sanırım erkek dedi...sonra 6 aylıkken gittiğimizde biz erkek diye düşünüyorduk sonra keşke bacaklarını açsada olayı resmileştirsek dedik..ben hadi len gösterde pipi görsünler diye söyleniyordum ki birden hareketlendi ve bacaklarını cart diye açtı ana!!!! flaş flaş şok şok KIZ..
ama ne güldük..allahtan doktora güvenip bir şey almadık :):):) ama çok gülmüştük hareketine :) açtı resmini aldık sonra kapattı ve sırtını döndü rahat bırakın beni der gibi...oy teyzesinin kuzusu oo :):):)

bende biran önce öğrenmek istiyorum ama daha çok erken 10hafta bile olmadı sağlıklı olması herşeyden önemli cinsiyetin önemi yok ama merak ediyor insan

oh maşallah tosun gibi bi olan ne güsel allahım bizlerede bu sevinçleri yaşamayı nasip etsin tabi ilk önce bi hamiş olalımdaaa
allah sağ salim kucağına almayı nasip etsinn

darısı tüm bebek isteyenlerin ve içinde benimde başımızaaaaaa allah herkezin gönlüne göre versinnn aminnnnnnnnnnnnnn

neden değişme ihimali var mı diye sordun

kızmı istiyordunuz? allah kız yada erkek ne verdiyse onun kıymetini bilip şükretmek lazım

konuyla alakasız ama anlatmak istedim.

benim bir yakınımın oğlu vardı 2.hamiş kaldı dr gitti cinsiyetini öğrenmeye

ama kendisi hep kızım olacak diyordu dr oğlun olacak dedi

bunu öğrendiğinden beri aptal aptl konuştu

yok ben erkekse istemiyorum,erkek olacaksa hiç olmasın gibi

daha neler neler dedi karnındaki o minicik yavru için

neyse zamanla buna alıştı artık bir oğlu olacağı gerçeğini zor olsada kabullendi

oğlu dünya ya geldi çocuk bir kaç aylık olduğunda bebeğin fiziksel bir özürü tespit edildi ve yıkıldı kadın

şimdi bir hastanede tedavi görüyorlar.hamileyken karnındaki bebeğin kıymetini bilmedi ve hiç bir zaman

şükretmedi.şimdi söylediklerine çok pişman allahım bana bir ceza verdi diyip ağlıyor.

allahım kimseye yaşatmasın herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin kız erkek hiç farketmez

yok arkadasım olurmu oyle sey ben hıc kız erkek ayrımı yapmadım dr.buyuk ıhtımal erkek dedı ama kesın bısey soylemedı hanı degısmez dımı gıbısınden sordum.Rabbım saglıklı versın kız erkek hıc onemlı degıl evlat evlattır,senın dedıgın sekılde dusunenlerde bana gore ınancsız ınsanlardır,rabbım herseyı neylerse guzel eylerr.

buarada arkadaslar bebegınızın hareketlerını kacıncı haftanızda hıssettınız,bıde guzel dıleklerınız cok sagolunn:)

11 haftalikken büyük ihtimal erkek demisti doktorum,17.haftada kesinlesti oglum olucagi.

Hafta kücükken yanilma paylari daha cok ama kafa yapisi ve omurga kemigi sayisina göre

söylemisti bize oglunuz olucak diye..

hayirli ve saglikli olsun hepsi insl.

ayyy fotografın cok guzelll,rabbım hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın canımm..ben 14u doldurcam dr.buyuk ıhtmal dedı,bakalım neoluyo hayırlısı olsunnda onemlı degıl.

X