sanırım hamıleyım

sultang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
310
11
bende son adet tarıhım 1 agustostu adetım 4 gun gectı ve 29 agustostan berı belırtıler var oncelıkle ıdrara sık cıkma sankı ıdrar varmıs gıbı 2 dakkada bır gıdıyorum bırsey gelmıyo ıdrar yolumda ıntahap yok sızlama yanmada yok bıde vajımanda devamlı bır ıslaklık ve yumusaklılık var kasıklarda sancı var 8 aydır bebek beklıyorum 2.cocuk ıcın bılmıyorum ruyamda da gordum gecen hafta bıde ruyamda hocamız benım kulagıma once peygamber efendımıze salavat getırdı ve dedıkı allah sana salıh amellı bır erkek cocuk nasıp etsın dedı ruyamda bılmıyorum ama psıkolojık belırtıler oldugunu sanmıyorum cunku o kadar yogunumkı hıc hamılelık aklıma gelmedı adet olmayınca aklıma takıldı gunum gecıkınce. ne dıyosunuz sızcehamılemıyım pazartesını bekleyıp test yapacagım ama bılmıyorum:KK14:

ben de böyle bir konu arıyordum....
hamilesin sanki ama hadi bakalım pazartesiyi bekle (ben olsam hayatta bekleyemezdim)

benim henüz 1 haftam var nasıl geçecek bilmiyorum ama kendimi çok garip hissediyorum...doğal olarak belirti yok henüz ama hamileymişim gibi hissediyorum tam olarak anlatabileceğim bişey değil...

benim 2 düşüğüm oldu. şimdi 2. ayım (1 ay olmadı) çok istediğim için böyle hissettiğime inandırmaya çalışıyorum kendimi ama ı-ıh çok net hissediyorum bende hamileyim bu

ay çok merak ettim şimdi pazartesi günü çift çizgiyi görürsün umarım ... takip edeceğim... :21:

teşekür ederim eczaneler kapalı oldugu ıcın pazartesını beklıyorum bıde evde yatılı mısafırım var onlar farketmesın dıye hemen gıdemıyorum işallah hamıleyımdır sence belırtıler dogrumu yanı olabılırmı

Günaydın Rabbim gönlünüze göre versin inşallah hamilesinizdir.
Kasık ağrısı dışındaki belirtilere itibar etmeyiniz demek isterim.
İdrara sık çıkma gebeliğin ilk belirtilerinden değildir, rahim büyüyüp mesaneyi sıkıştırdığında meydana gelir genellikle...
Ama gecikmeniz (eğer adetiniz düzenli ise) en büyük belirtiniz zaten.

oncelikle rabbim hayirlisini versin bende birkac saat oncesinde hamile oldugumu ogrendim senin dedigin gibi ruyamdada gordum hatta birkac gun once ruyanin etkisiyle test yaptim negatif cikti ama adettim bes gun gecikince tekrar test aldim iki tane yaptim ikiside pizitifverdi oncelikle test yap derim ama adetin fazla gecikmediyse biraz daha sabretmen lazim bence...hayirli haberlerini beklioruz

bende son adet tarıhım 1 agustostu adetım 4 gun gectı ve 29 agustostan berı belırtıler var oncelıkle ıdrara sık cıkma sankı ıdrar varmıs gıbı 2 dakkada bır gıdıyorum bırsey gelmıyo ıdrar yolumda ıntahap yok sızlama yanmada yok bıde vajımanda devamlı bır ıslaklık ve yumusaklılık var kasıklarda sancı var 8 aydır bebek beklıyorum 2.cocuk ıcın bılmıyorum ruyamda da gordum gecen hafta bıde ruyamda hocamız benım kulagıma once peygamber efendımıze salavat getırdı ve dedıkı allah sana salıh amellı bır erkek cocuk nasıp etsın dedı ruyamda bılmıyorum ama psıkolojık belırtıler oldugunu sanmıyorum cunku o kadar yogunumkı hıc hamılelık aklıma gelmedı adet olmayınca aklıma takıldı gunum gecıkınce. ne dıyosunuz sızcehamılemıyım pazartesını bekleyıp test yapacagım ama bılmıyorum:KK14:

test yaptın mı???

X