Sanırım doğuruyorummmm

Ayyyyyy daha evli bilem deilim ama okuyunca bana bi heyecan geldi.Allahım inşallah kolaycacık doğurmanı ve bebeğine sağlıkla kavulmanı nasip eylesin.Amin

durucum bu saat oldu senden ses yok hayırlısı ile inş.sağ salim getirmişsindir bebişini dünyaya hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canım...

ayy canımm yaa bende heyecan ettim bak şimdii yaaa.ayy allahım yardımcın olsun canım bneim ya.allah bi avazda kucağına versin inşallah.

hayırlısıyla inşallah sağlıkla sıkıntısızca bebeğini kucaklarsın canım allah analı babalı büyütsün inşallahhh

duru ne yaptı acaba cok merak ettım yaa..habersız bırakmasa biiz..darısı başımıza ayrıca..

durucum mesajını şimdi gördüm doğurdun mu çok merak ediyorum seni

bende nette araştırmıştım nişan geldikten sonra hemen olmasada 2 gün içinde doğum gerçekleşirmiş kızının artık eli kulağında demekki

e nolcak sezaryan mı normal mi derken kızı o kadar strese soktun ki ben çıkıyımda kurtulayım dedi belkide

allah yardımcın olsun canım

canlarım merhaba dualarınız için çok sağolun aminnnn....ben halen evde beklemedeyim nişan geldi ama başka bişey gelmedi....arar ara kasıklarıma sancı oluyor karnımda kasılmalar oluyor belimede ağrı vuruyor...eeee neden sancılar başlamadıki acaba...daha bekliycemmi yaaa....sizlerede sabahtan haber verdim ayaklandırdım kusura bakmayın acamilik işte...neyse sancım tuttuğu an yazabilirsem yazarım hastaneye giderken...eger yarın birsey yazmazsam anlayınki dogurmaya gittim :)))
ama dularınız benimle olsun...lütfennn....yanlız bırakmayın beni oralarda ((
öpüyorum hepinizi
allah hepimizi bir avazda kurtarsın yavrularımıza saglıkla kavustursun insallah

durucum anliyorum seni, benim henuz nisanim gelmedi ama bu son 3 gundur ara sira sancilarim oluyo , bebiste kendini dogum kanalina koydu sanirim.Az önce esime ya dogarsa bugunlerde daha tam hazir degiliz ne yapicaz diyodum :)Bakalim hayirlisi neyse o olsun canim.

durucum ancak görüp yazabildim
neyse en azından senden haber gelmiş

hayırlısıyla allah yavruna kavuştursun canım
bizleri habersiz bırakma tamam mı
dualarımız sizinle tatlım

Allah saglikla kucagina almani nasip etsin ve kolay bir dogum nasip etsin... Bebisinin o guzel odasinda resminide koyarsin buraya:)

canlarım merhaba....bende yeni hastaneden geldim..gece agrım vardı birde tuvalete cıkınca kan pırtıları geliyordu...gittik..nstye bagladılar kızım iyi allaha şükür...fakat rahimde acılma olmamıs....cok az baslangıc dediler var...1-2 güne olur dediler dogum o yüzden tekrar eve geldik...merakta kalmayın dedim haberdar edeyim sizi bişey olursa yazarım yine öpüyorum sizleri....

Durucum kolay gelsin canim, sanirim her ikimizde ayni durumdayiz, benimde geceleyin basladi ve uytmadi, ve sabah hastana kontrolunde cok az acilma oldugunu söylediler, yani 1-2 gun icinde dogum gerceklesicek, ve Allah´imin izni ile normal ve rahat bir dogum olur insallah.Bakalim Allah´im seni beni ve butun anne adaylarini bir avazda kurtarir insallah.Guya uyumak icin eve geldim ama uyuyamiyorum.Sonra uyku bastirinca felan uyurum insallah, cunki kuvvete ihtiyacimiz olacak dohum aninda.
Dualarinizi eksik etmeyin bizden kizlar, hepinizi öpuyorum...

canım benim allah yardımcımız olsun allah bizi ve tüm hamileleri bir avazda kurtarsın insallah...bakalım ben şimdi lavoboya gittim yine 1 damla kan vardı....kasılmalarda oluyor fakat tam sancı başlamadı....inşallah bu aksam baslar....hakkımızda hayırlısı neyse o olsun....

Allah kurtarsın ben anlamam pek ama doğuruyorsun galiba arkadaşların dediğine göre.
sağlıcakla geri dön inşallah

Ayyyy doğdumu acaba bebiş :teytey:

aynı durum bende de var...açılma olmadığı için eve geldik ve 3 gündür bekliyorus..acil birşey olursa gideceğiz....

selin duru merakla bekliyoruz siteye girmezseniz doğurdunuz diye düşünelim mi?

şaka bir yana allah yardımcınız olsun inşallah herşey çok kolay olur

merhaba duru yeni okuyabildim, beni de habersiz birakma olur mu Allah sag salim bebegini kucagina almayi nasip etsin canim. darisi basimiza, dogum hikayeni de gonder olur mu?

Kızlar merhaba 28 ocak çarşamba günü saat 18:53 te normal doğumla kızıma kavuştum....3,640 gr 50 cm boyunda .annelik harika bir duyguymuş...allah sizide saglıkla bebeğinize kavustursun...kızım uyanmak üzere fazla yazamıyorum..detayları daha yazacagım...öpüyorum hepinizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…