sanırım bu ayda olmadı

beril84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
74
1
dokuz aylık evliyim. 3 aydır bebek düşünüyoruz . Sanırım bu ayda hayallerim suya düşecek adet ağrılarım ilk kez 10 gün önceden başladı 4 gün sonra adet günüm ve malesef bu ayı da pas geçmiş olcağız.. İnşallah önümüzdeki ay hamiş kalabilirim. Bunu Rabbimden çok istiyorum...Rabbim benim gibi sabırsızlıkla gebe kalmayı bekleyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...senağlama

güzel dileklerin için kocaman AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİn diyorum..hayırlı zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlarımız olur inşallah..geç olsunda güç olmasın arkadaşım...

dokuz aylık evliyim. 3 aydır bebek düşünüyoruz . Sanırım bu ayda hayallerim suya düşecek adet ağrılarım ilk kez 10 gün önceden başladı 4 gün sonra adet günüm ve malesef bu ayı da pas geçmiş olcağız.. İnşallah önümüzdeki ay hamiş kalabilirim. Bunu Rabbimden çok istiyorum...Rabbim benim gibi sabırsızlıkla gebe kalmayı bekleyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...senağlama

Canım merhaba...Öncelikle şunu söyliyeyim,çok normal,doktorlar 1 yılı normal bır sure olarak degerlendırıyorlar,hormonlar ancak duzene giriyor.Ben de senın gibi bekliyordum ve evliliğimin 10. ayın da hamile kaldım,şimdi 8. ayımdayım,kızımızı bekliyoruz sabırsızlıkla...+bır yerde okumustum,eger duzenlı bır reglı seyrın varsa,ve erken reglı olmaya basladıysan hamılelıge dogru bır adım daha yaklasmıssın demektır.Sana tavsiyem sartlandırmayın kendınızı,aklınızdan cıkardıgınız anda,bebegınız merhaba dıyecektır,inan bırcok ınsandan bunu duydum.O yuzden hıc takma,o gelecegı zamanı cok ıyı bılır:)Dualarının kabul olması dılegıyle..a.s.

teşekkür ederim arkadaşlar destekleriniz için ama ne kadar düşünmemeye çalışsamda aklıma geliyor işte inşallah en kısa zamanda bir bebek sahibi olurum

X