Pcos ile tüp bebek hikayem

Yasin kaç peki merak ettim 🥰 ben de 33 yaşındayım. Şimdi doktordan çıktım 11.5 olmuş rahim kalinligim kan verdim kan sonucuna göre cumartesi yada pazrt. Transfer olucak 🥹 inşallah hayırlısı olsun özlem hasret cektirmesin Allah'ım 🤗
Ben 27 olacağım. İnşallah çok sevindim adınıza umarim tahlil iyi çıkarda güzel haberlerinizi duyarız 🥰

Benimde 3 tane 5. Gün 2 tane 3. Gün 1 tane 6 . Gün embriyom var. Doktorum hep 1 tane koyucaz dedi ama bugün bir daha şansımı deneyim dedim tamam dedi artık 2 tane 5. Gün embriyosu koyucak inşallah hayırlısı olur
Benimde 8 tane 5. Gün 1. Kalite var tek embriyo transferi olacak yaşın genç 2 tane olmaz dedi kilomda olunca zorlamadım sevindim ama sizin adınıza bende ikiz istiyorum da😄

Cumartesi kesinleşti igne fitilfalan onlara başladım 23 u de kan testi vericem. Ne acayip demi ya bir insanın olusmasi 🥰iğne kalçadan ya mahvetti beni yatamıyorum oturamiyorum

Hepinize merhaba aynı durumda olan bir ben bırakıyorum buraya. Şu an Yasmin kullanıyorum bugün lucrin vurulup 21. Güne kadar Yasmin kullanicam
Merhaba aynı tedaviyi gördüm bende . Lucrin vuruldum 21 gün doğum kontrol hapı bitti adet oldum gonalf ignelerine başladım 1 hafta oldu . Dün kontrole gittim gonalf dozunu 150 den 187 ye çıkardı doktor . Sizin süreciniz nasıl ilerledi acaba. Ayrıca ben ocak ayında da tupbebege başladım ama yumurtalarim erken çatladı tedavim iptal oldu.

Polikistik över olduğum için gonalf 100 ile başladım ben tedaviye yumurtalarim geç cevap verdi biraz ben bir 15 gün kullandım. 32 yumurta toplandı benden fakat eşimde de hareketlilik az olduğu için toplamda 5 embriyo oluştu

Kızlar ne durumdasiniz? Bende 22 yumurtam toplandı bugün 4. Günü 18 tanesi devam ediyormuş ama 5-6 tanesi iyi gibiymis diğerleri geriden geliyormuş çok meraklıyım

X